İşgal valisi

İstanbul işgal valisi David Rose, işgalci üstlerinden aldığı talimatlarla davranıyor


David Rose’un, sığınmacı denilen işgalcilere dair yeni yeni yaptığı açıklamalar, sorunları çözmeye dönük değil. Aksine olarak, o sığınmacı denilen işgalcileri ülkemizde tutmaya artık hiç yol/imkan kalmadığı halde, onları burada tutmaya çabalamanın tezahürü bu davranışları…

İnsana sorarlar:

– Bu açıkladığınız şeyleri bu güne kadar neden yapmadınız, uygulamadınız? Kim/ler izin vermedi?

– O engelleyiciler, şimdi neden size izin veriyorlar?

– Bu kadar köşeye sıkıştıktan sonra bunları uygulayacağınızı ilan ediyorsunuz, bunları gerçekten uygulayacağınıza kim inanır?

– Bunları gerçekten uygulasanız bile sorunların çözülmeyeceği baştan belli değil mi?

– Siz kime çalışıyorsunuz, kimden yanasınız? Neden Türk milleti yerine başka milletleri beslemenin, çoğaltmanın, yaymanın, geliştirmenin, organize etmenin çabası içerisindesiniz?

– Seksen milyon insanı toptan ahmak ve korkak mı zan ediyorsunuz? İki açıklama ve üç beş imza ile bu işgal faaliyetierinizi devam ettirebileceğinize emin misiniz?

– Gerçek kimliğini, bağlantılarını, hedeflerini sen mi açıklayıp itiraf edeceksin, mfs’nin açıklamasını ve hatta somut deliller paylaşmasını mı bekliyorsun?

– Şu şartlarda, İstanbul’daki sivil ya da resmi görevli hiç kimsenin, senin emirlerine, talimatlarına itaat etme zorunluluğu olmadığı söylenirse, buna nasıl bir cevap vereceksin?

Türkiye’de çok sayıda emniyet müdürü, sığınmacı denilen işgalcilerden korkuyor. Onların örgütlerini çok tehlikeli buluyor. Onların sadece AKPKK, MHPKK, CHPKK, HDPKK ve benzeri organize suç, terör, ihanet örgütleri tarafından değil, daha yukarıda çok sayıda sömürgeci ülke tarafından kollandıklarını biliyorlar. O ülkelerin hükumetleri, gizli servisleri ve mafyaları tarafından kollandıklarını ve kullanıldıklarını biliyorlar.

İstanbul işgal valisi David Rose da çok korkak bir kişi… O da sığınmacılardan ve kendisini o makama getiren üst isimlerden, teşkilatlardan çok korkuyor.

Türkiye “ilan edilmemiş işgal” sürecini yaşıyor.

Devletin işlerliği yabancı ülkelerin, gizli servislerin, milletler arası mafyaların izin verdiği kadar… Onların menfaatleri ile çatışan bir şartta, devletin değil onların dedikleri oluyor, uygulanıyor. Bu nedenle devlet yetkilisi görülen kişiler tarafından sık sık saçma sapan açıklamalar, uygulamalar yapılıyor.

Türkiye’de hürriyet/bağımsızlık da can, mal, ırz güvenliği de sıfır seviyesinde…

Şu anlarda bile Türkiye’nin bir yerlerinde, söz konusu yabancı güçlere çalışan ve devletimizin kurumlarında yetkili görünen kişilerin sevk ve idaresi altında bebekler, çocuklar, yetişkinler, uyuşturucular, organlar, silahlar kaçırılıyor.

Gerektiğinde Fahrettin Koca bu işlere Sağlık Bakanlığının ambulanslarını hatta ambulans uçaklarını bile tahsis ediyor.

Türkiye’nin her şeyi, CB külliyesinden aşağı doğru her kurum ve kuruluşu, kara paracı devletlerin ve onların emrindeki devasa mafyaların taleplerine göre şekillendiriliyor.

Türkiye’deki sığınmacı görüntüsündeki işgal kuvvetlerinin bazı önde gelen liderleri, çok rahat şekilde AKPKK’nin çok üst isimlerini bile tehdit edebiliyorlar.

“Siz ne halt etmeye çalışıyorsunuz. Bu bize uymaz, bozuşuruz, çok kötü olur. Derhal bundan geri adım atacaksınız” diyebiliyorlar.

Tehdit edilen kişiler arasında diğer sözde siyasi partilerin sözde millet vekilleri de var.

Türkiye’nin valilerinin çoğu da sığınmacı denilen işgal kuvvetlerinin örgütlerinden çok korkuyorlar. Basına yansıtılmayan çok olaylar oldu Türkiye’de… Söz konusu valilerden MİT’e ulaşanlar, Çingene Hakan Fidan’dan destek istediği halde karşılık bulamayanlar oldu.

Çingene Hakan Fidan, Çingene İbrahim Kalın ve benzerleri, damarlarındaki kan bile Türk ve İslam düşmanlığı ile akan azılı hainler… Zaten bu projelerin başına işgal valileri tarzında getirilmişler, neden işlerini düzgün yapsınlar ve Türklerin emniyetini sağlasınlar…

Esenyurt’taki son büfe cinayeti vakasında, ölenler de öldürenler de emniyet müdürlerini bile takmayacak seviyede örgütlenmiş, devletin pek çok kademesindeki kendileri gibi kara paracı kişilerle paslaşan haydutlardı. Kürt de Alevi de şu da bu da değiller. Londra, ABD, Avrupa ve İsrail tarafından her türlü ihanet ve kara paracılık işlerinde yönlendirilen, kullanılan Ermeni/Çingeneler…


Merkez Bankasının başına Londra tarafından atanan Hafize Gaye Erkan, Katar şeyhi denilen kara paracı, vahşi, terör destekçisi, sömürgeci Çingene herifin maşası…

Eskiden beri onun işlerini takip etmesi ile biliniyor.

Zaten yıllardır yazıyorum ki gerçekte Katar diye bir ülke yok. Orası, Londra’nın her türlü vahşi, kanlı ve kara işlerini yaparken kullandığı çok sayıda maşadan biri… Oradakilerin Araplıkla alakaları yok, Çingeneler… Tıpkı İngiltere Kraliyetindekiler gibi Çingeneler…

Bir kez daha tekrar ediyorum. Rusya ile Çin hiçbir zaman müttefik olmadılar. Şu anda da müttefik değiller ve olamazlar.

Çin’in Pakistan hamlesi bile en çok Rusya’ya karşı yaptığı hamlelerden biri…

İstanbul işgal valisi David Rose’un sığınmacılar arasındaki suç oranlarına dair açıklaması tamamen yalan…

Milletin gözünün içine baka baka yalanlar anlatmaya devam ediyorlar.

Ne için? Hangi hedef için? Kimler için?

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın