Pentagon’un gerçekten bilgisayar korsanlarıyla başı belada mı?

Ya evet, evet…

Çırpındınız, nasıl uğraştınız metafizik sinyallerden korunmak için ama ne oldu? Eş zamanlı olarak siz de müttefikleriniz olan ülkeler de şaşkına döndünüz.

Yanan kabloları, cihazları, mekanları da hackerlar mı yakıyorlar? Elektrik trafolarını da hackerlar mı patlatıyorlar? Sebepsiz yere ve aniden düşüp ölen adamlarınızın beyinlerine hackerlar mı kod gönderiyor? Pentagon bile işte karşımızda bu kadar çaresiz ve bir hiç…

Bu daha başlangınç… Çünkü, ben o yayını yaptığım gibi, dünyanın her yerinden endişeyle metafizik karşılık vermeye başlayanlar, metafizik korumalara yönelenler çok oldu. Geçen birkaç günde bunların yarıdan fazlası çarpıldı, oyun dışı oldu. Birkaç güne kadar daha da korumasız kalacaksınız ve daha da fena sinyale gireceksiniz.

Hacker saldırısı, drone saldırısı, güneşte patlama, gizemli beyin hastalığı v.s. diyerek kimseyi kandıramayacaksınız. Belki son çare olarak siz de “Ukrayna saldırdı, bunun cezasını ağır keseceğiz” falan dersiniz, herkese iyi eğlence çıkar.

Bu sansür kalkacak…
Ankara’dan herkes desteğini çekecek.
15 milyondan fazla sözde sığınmacının tamamı en fazla on gün süren bir süreçle TR’den derhal def edilecek.

Aksi halde canınızı, malınızı, mekanlarınızı, sistemlerinizi, araçlarınızı, paralarınızı, bankalarınızı, ordularınızı, hiçbir şeylerinizi koruyamayacaksınız.

O yerin altındaki uzaylı şehirleri, onlar da kafanıza çökecek.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın