İç savaş ihtimali yüksek


(Sesli mesajın otomatik olarak metne dökülmüş hali)

Akademi Dergisitakipçisi: – Sayın hocam Hayırlı geceler. (…) Merkez’de Yaşıyorum. Ben güvenlik görevlisiyim. İsmim (…) Öncelikle dinlediğiniz için, cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Hocam ben bu ülke için Çok endişeleniyorum. Yani ülkenin gündemi Belli zaten yazılarınızda okuyorum hocam. Takip ediyorum. Sizi maalesef. İçleri acısı bir durum var. Ülke Gün geçtikçe kötüye gidiyor ekonomimiz kötüye gidiyor. O kötüye gidiyor. Bu kötüye gidiyor. İnsanlardaki yaşam sevincini aldılar.

İnsanlar artık Çıldırma noktasına geldi ama beni asıl endişelendiren asıl korkutan bir dudurum var hocam. Yani ülkemize maalesef. Mülteci adı altında her yerde sessizce gelen bir istila var ya bunlar resmen istila diyor. Hocam siz de görüyorsunuz. Her şeyin farkındasınız efendim. Allah göstermeye ya yarın bir gün ülke bir savaşa girse ya da bir kargaşa olsa bunlar ilk önce bizi kesmeye kalkar. Yani önümüzdeki süreç içerisinde bizim ülkemiz iç savaşa doğru gider mi? İç savaş olur mu? Hani şimdi ben Bunu soruyorum ama belki abes bulursunuz Ama hocam benim de bilinçaltındaki korku bu çünkü gerçekten söylüyorum. Ben ellerinizden öper. İki tane çocuğum var. Biri * yaşında biri * yaşında yani çocuklarımıza vereceğimiz Gelecekten dolayı ki Görünen köy kılavuz istemez gerçekten. Tüylerim ürperiyor hocam.

Mehmet FahriSertkaya = O ihtimal var ve yüksek de bir ihtimal. Bu, hain Ankara hükumetinin Londara’dan, İsrail’den ve Washington’dan talimatlar alarak yaptığı bir ihanet… Bu hususta Ankara’nın karar alma yetkisi, hakkı yok. Ankara’ya üstte talimatlar veren saydığım o ülkelerin de Türk milletine karşı onlarca senedir uyguladıkları bu gibi oyunlardan taviz vermeleri mümkün değil. Zaten kara para gelirleri de otorite boşlukları ve milyonlarca sözde sığınmacı sayesinde çok artıyor. O halde, yayınları da takip ederek sezdiğin gibi, TR bir iç savaşa gidiyor. Çünkü bu şartlardaki TR’de halkın başka bir kurtuluş yolu görünmüyor.

Hem hain hükumetin hem de kamu kurum kuruluşlarındaki hainlerin, hem de onların buraya doldurduğu on beş milyondan fazla sözde sığınmacının başka türlü temizlenmesi ihtimali yok.

Gün gün artan hayat pahalılığı, geçim sıkntısı, bu iç savaş ihtimaline koşar adım götürüyor bu ülkeyi…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın