Gizli Ermeni/Çingene paralel devlet çöküyor – 13

Çok iyi, güzel, takdir edilesi huyları, davranışlar olan ve İzmirli olan Burak Durgun da Ermeni/Çingene…

Güney Amerika’da dolaşmaktan çok zevk alıyor, çok mutlu oluyor. Çünkü kodları uyuşuyor. Oralarda da yoğun Çingenelik hakim…

Oysa eskiden oralar da hep Türk diyarlarıydı ve kodları çok düzgün Türkler yaşarlardı. İblis, Çingeneleri dünyanın her tarafına yaydı.

Ordu Mesudiyeli olan Mehmet Şendinç, “Değişik yollarda” isimli Youtube kanalı ile tanınıyor. Çok yerleri gezdi, geziyor ama Hindistan ve çevresini gezmekten çok büyük zevk aldı, alıyor. Çünkü kodlar uyuşuyor.

Her ne kadar Ordulu görünse/bilinse bile o da Ermeni/Çingenelerden. Soy adı şen-dinç de bir şifreleme… Zaten bu nedenle Youtube’da sansürlenmiyor. Aksi halde kanalının kalabalıklara ulaşmasına asla izin verilmez. Youtube’da gerçek Türklere asla meydan bırakılmıyor. Kanallarını geçelim, gerçek Türklerin videoların altına yaptığı yorumları bile ön plana çıkamıyor.

Mehmet Şendinç’in de takdir edilesi, iyi huyları çok. Türk kültüründen çok şey taşıyor üzerinde ama her defasında iş bir safhaya geliyor ve çektiği videolar sırasında itikadının, kabullenişlerinin, hedeflerinin Türkler gibi olmadığını belli ediyor. Buna rağmen Türk zan ediliyor. Ne yazık ki milyonlarca Türk çocuğu ve genci, onu Türk zan ederek izliyor ve kabullenişleri, hayat tarzı şekilleniyor.

Mehmet Şendinç, gittiği, gezdiği ülkelerde zaten çoğunlukla İranlı zan ediliyor. Çünkü İran’ın nüfusunun epeyi kısmı Hindistan kökenli. İblis farkl farklı zamanlarda Hindistan’daki Çingeneleri batıya doğru sürdüğünde, Çingenelerin yolları çoğunlukla İran üzerinden geçti. Oralardaki Türklere dahi Çingene kodları yoğun şekilde karıştı, bulaştı. Farsça denilen dil de bu seferler sırasında oluştu, Hintçe’den türedi. Ermenice ise daha da sonra bu temel üzerine türedi.

Mehmet, Ermenistan’ı da çok sevdi, orayla da uyuştu. Çünkü orada da günümüzde Çingene kodları hakim… Hindistan gibi yerin dibine sokulası bir yeri bile renkli, zevli bir yer gibi göstermek için çok çabaladı, çok taktik oynadı. Hindistan’ın aleyinde olmak istemedi. Hindistan’ın akıl almaz, sinir sistemi dayanmaz gerçek yüzünü açıkça göstermedi.

Youtube, kendini Ermeni ya da Yahudi zan eden ama bizim aramızda Türk rolü oynayan kanal sahipleri ile dolu… Bunların bir kısmı, aslında Çingene olduklarını, iğrenilecek işlerin, bağlantıların ve hayat tarzının içinde olduklarını da biliyorlar. Çoğunun aklı da darbeli… Bu kadar pislik hale getirilmiş bir hayatı yaşamaya kendilerini zorladıkça, akılları zorlanıyor bir süre sonra…

Demedi deme İbrahim, şu İngiliz zan edilen Çingene kral, daha tacını yeni giymiş olduğu halde, kısa sürede öldürülür ya da ölmüş gibi gösterilerek oyundan alınır.

Çünkü sahanın dengeleri çok bozuldu İbrahim, çok… Kral olsa neye yarar, kopan bu fırtına adamı sarayı ile birlikte söküp uçurur, savurur.

Neden yahu neden?

Netenyahu! Ne biçim ekipleriniz, adamlarınız var sizin?

Neden bu kadar kısa sürede ve kolayca yıkılıyorlar?

Siz, kendinizi dünyanın patronu gören, insan üstü bir şeyler olarak gören İsrail değil misiniz?

İblis’in veletleri olarak gören Çingeneler değil misiniz?

Siz bile bu kadar kolayca ve kısa sürede yıkılırsanız, diğerleri ne yapacaklar?

Haydi Netanyahu, topla herkesi topla… Bu halde kalırsanız, dünya üzerinize yıkılacak ve bunun farkındasınız. Dünyada ne kadar büyücü ve medyum Çingene varsa, hepsini organize edin, gayrete getirin. Yoksa başınıza gelenlere bütün dünya şaşıracak.

Ürdün Kralı 2. Abdullah da Çingene…
Çingene cumhurbaşkanı Abdullah Gül zamanında TR’yi ziyaret de etmişti. Londra/Kraliyet kuklası iki Çingene olarak ülkemizde ihanet, sömürme, peşkeş, ahlaki ve dini yozlaştırma ve her türlü kara para faaliyetlerine hız vermişlerdi.

Ürdün kralı 2. Abdullah’ın babası Hüseyin bin Talal…

Türkiye’de Hıyanet işleri başkanlığında bu model Çingenelerden çok görebilirsiniz.

TR’nin muhtelif yerlerinde görebileceğiniz gibi, dünyanın muhtelif yerlerinde de bu model (Bilal Erdoğan benzeri) Çingeneler görebilirsiniz.

Türk rolü oynayan gizli Ermeni/Çingene Kazım Yurdakul, bu gün hangi Ermeni/Çingene kanalına çıkarak ihanetlerine ve palavralarına devam etti diye hiç bakmayın…

Ben paylaşayım. Bu gün de onu bir başka Ermeni kanalı olan “Ne var ne yok” kanalında, Türker Akıncı isimli gizli Ermeni/Çingenenin karşısına çıkarttılar.

Sistem çalışıyor, sistem direniyor, sistem ihanetlerinde ısrar ediyor.

Londra/Kraliyet Çingeneleri, ordumuzun genel kurmay kademesine yeni atamalarını yaptı. Atadıklarınının tamamı Ermeni/Çingene vatan hainleri…

Türkiye’nin gayr-i meşru Savunma bakanı Yaş-ar Gül-er gizli Ermeni/Çİngene bir vatan haini…

Türkiye’nin gayr-i meşru Genel kurmay başkanı Met-in Gür-ak, Mardin Kızıltepe’li Ermeni/Süryani/Çingene karışık bir vatan haini…

Türkiye için en büyük milli güvenlik tehditlerinden/tehlikelerinden birir…

En az Hulusi Ak-ar kadar büyük bir vatan haini…

Türkiye’nin gayr-i meşru Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu da gizli Ermeni/Çingene bir vatan haini…

Soy isminde
-bay
-ar
-ak
-oğlu

şeklinde, gizli Ermeni/Çingenelerin çok sık kullandığı şifrelemelerden dördü birden var.

Albayrak, Bayraktar, Baykar gibi isimler de hep gizli Ermeni/Çingene şifrelemeleri… Erdoğan, Erbakan bile Ermeni/Çingene şifrelemeleri…

Bu gibi şifreleme kelimeleri isim ya da soy ismi olarak kullanan kişilerin bu kadar etkili ve yetkili yerlerde bir araya gelmiş olması tesadüf değil, Londra’nın kararı…

Türkiye’nin gayr-i meşru Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ziya Cemal Kadıoğlu da gizli Ermeni/Çingene bir vatan haini…

Doğduğu yer olan Eskişehir, Türkiye’de nüfusuna oranla en sık Ermeni/Çingene haini barındıran illerimizden biri…

Ziya’nın, Eskişehir’in gayr-i meşru belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen ile yakın teması sadece hemşehricilik değil. Bir gizli Ermeni/Çingene dayanışması. Daha önce yazmıştım, Yılmaz Büyükerşen de gizli Ermeni/Çingene vatan hainlerinden biri… İnanmayanlar, hemen Merak Akşener’e sorabilirler. O anlatır her şeyi… İnkar ederse, ben detaylara girer anlatırım.

Ha şen-er, ha er-şen… Ne fark eder, hepsi biliyor mevzuyu… Hepsi de aynı sistemin içindeki hainler…

Yıllar önce, Hulusi Ak-ar ile Meral Ak-şen-er’in sevgili hayatı yaşadıklarını yazmıştım ve birden ortalık çok gerilmişti, hatırlıyor musunuz? Ne oldu o mevzu?

Türkiye’nin gayr-i meşru Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu da gizli Ermeni/Çingene bir vatan haini…

Ercüment ve Levent isimlerini de hep tercih ederler bunlar.

“İzmir askeri casusluk davası” denilen davada sözde yargılandı. Suçluydu, cezalandırılmalıydı, sistem tarafından beraat ettirildi ve yükseltildi.

Basın ve medyadaki sistem mensupları da “FETÖ kumpası olan İzmir askeri casusluk davasında yargılanarak beraat etti” mealinde yazıp yönlendirdiler milleti…

FETÖ’nün çalışma tekniklerini herkes bilir. İftira atmaktan, sahte delil uydurmaktan hiç çekinmez. Lakin buna rağmen FETÖ’nün iddialarının/suçlamalarının ve delillerinin çoğu doğrudur, hukuka uygundur.

Ergenekon ve Balyoz davalarında da iftiralara ve sahte delillere başvurdu ama sanıkların tamamı zaten kripto vatan hainleriydi. İşini temiz yapmadı FETÖ, çünkü kendisi de temiz değildi.

Evet, şu anda Türkiye’de deniz kuvvetlerinin başında böyle bir pislik, böyle tescilli bir vatan haini var.

Neden, çünkü Londra/Kraliyet Çingeneleri, böyle olmasını istiyor.

Ve Londra bu gibi oyunları çok eskiden beri öyle taktik oynuyor ki şimşekleri üzerine çekmiyor, bize dayatıyor, kendisi ABD’yi öne sürüp şamar oğlanı yapıyor. Sadece Türkiye’de değil, onlarca ülkede aynı sistem işliyor ve herkes ABD’yi suçlu görüp ona lanet ediyor. Oysa bu işleri aslında Londra yapıyor, yaptırıyor.

Londra tarafından, Kara kuvvetlerinde orgeneralliğe terfi ettirilen İrfan Özsert ile Kemal Yeni de gizli Ermeni/Çingene hainler…

Londra tarafından, Hava kuvvetlerinde orgeneralliğe terfi ettirilen İsmail Güneykaya da gizli Ermeni/Çingene bir vatan haini…

Londra tarafından, Kara kuvvetlerinde korgeneralliğe terfi ettirilen Zorlu Topaloğlu, Sezai Öztürk ve Mustafa Oğuz da gizli Ermeni/Çingene hainler…

Londra tarafından, Deniz kuvvetlerinde koramiralliğe terfi ettirilen İbrahim Özdem Koçer de gizli Ermeni/Çingene bir vatan haini…

Londra tarafından, Deniz kuvvetlerinde koramiralliğe terfi ettirilen İbrahim Özdem Koçer de gizli Ermeni/Çingene bir vatan haini…

Londra tarafından, Hava kuvvetlerinde korgeneralliğe terfi ettirilen Erdoğan Gür ve İsmail Üner de gizli Ermeni/Çingene vatan hainleri…

Londra tarafından, Kara kuvvetlerinde tümgeneralliğe terfi ettirilen şu kişiler de gizli Ermeni/Çingene vatan hainleri ve sistemin adamları:

Burhan Aktaş, Mehmet Özeren, Özkan Ulutaş, Mehmet Yasin Kalın, Faruk Metin, Mehmet Cafer Aksoytürk, Ertan İnaltekin, Subutay Adaş, Murat Ataç, Hurşit Ağırcan, Mücahit Zorlutuna, Ahmet İbiş, Hakan Tunç ve Osman Alp.

Londra tarafından, Deniz kuvvetlerinde tümamiralliğe terfi ettirilen şu kişiler de gizli Ermeni/Çingene vatan hainleri ve sistemin adamları:

Mehmet Baybars Küçükatay, Alper Yeniel, İsmail Güldoğan, Refik Levent Tezcan, Ramazan Özoğul ve Hüseyin Tığlı.

Londra tarafından, Hava kuvvetlerinde tümgeneralliğe terfi ettirilen şu kişiler de gizli Ermeni/Çingene vatan hainleri ve sistemin adamları:

Kemal Turan, Hayrettin Koca ve Ertunç Ertufanlı.

TSK mensupları arasından rütbeli/rütbesiz hiç kimsenin, şu gayr-i meşru, kripto kimlikli, Londra piyonu, kara paracı, vatan haini, casus sözde komutanlara itaat etme zorunluluğu yok. Hatta bunlara itaat, vatana ve millete ihanettir.

Görüldükleri yerlerde bunların kafalarına Türk milleti adına birer kurşun sıkmanın dinen hiç vebali yoktur hatta sevabı, manevi karşılığı çoktur.

Türkün ordusu, gölgelerinden bile korkan bir avuç Ermeni/Çingene çapulcunun idaresine teslim edilemez.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın