İtalya başbakanı Meloni de bir Çingene

Türkiye’den takip eden ve konuyu anlayamayanlar için… Ayrıca dünya genelinden takip eden, konuları doğru anlaması, yayınları doğru tercüme ederek etkili/yetkili kişilere ulaştırması gereken tercümanlar için…

İtalya’nın boşbakanı Meloni’nin herhangi bir videosunu paylaşıyorum.

Konuştuğu dile ne dili denildiğinin önemi yok. Hangi konuda konuştuğunun ve kullandığı kelimelerin ne manaya geldiğinin de önemi yok. Konuşma sırasında çıkarttığı sesleri, nasıl bir tarz/fonetik ile çıkartığına dikkat edilecek.

İşte o fonetik, dünyadaki çok sayıda millette var, çünkü tamamen Çingene olmasalar bile yarı Çingene milletler onlar…

Bir de Meloni’nin yüzünde yarım kilo boya/makyaj olmayan, en tabii haliyle çekilmiş fotoğrafları bulunarak yüzü incelenebilir.

Türkiye’den takip edenler, Youtube’dan Çingene videoları açarak, Türkçe konuşan Çingenelerin fonetiğine bakabilirler. Sonra İtalyanların, İspanyolların ve benzeri milletlerin fonetiğine de bakarlar, sarsıcı gerçekleri daha iyi anlarlar.

Tıpkı Tansu Çiller ve Meral Akşener gibi, Meloni de bir mafya anası…

Tıpkı onlar gibi, Meloni de bebek, çocuk, kadın diye ayırt etmeden insan kaçakçılığı ve yanı sıra organ, uyuşturucu, silah başta olmak üzere her türlü kaçakçılğı yapıyor.

Dünyayı İngiliz zan edilen Çingeneler, Yahudi zan edilen Çingeneler, Arap zan edilen Çingeneler, Türk zan edilen Çingeneler, İspanyol denilen Çingeneler, İtalyan denilen Çingeneler başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanında kurumları ve kuruluşları, ayrıca mafyaları kontrolü altına almış Çingeneler cehenneme çeviriyorlar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın