Gizli Ermeni/Çingene paralel devlet çöküyor – 12

Barbaros Şansal da Çingene

Zeki Müren de Çingeneydi

Kenan Doğulu da Çingene

Hakan Akkaya da Çingene ve bunların hepsi sistemin adamı… Ortak hedeflerini de artık bütün dünya biliyor.

Cihan Akerson da Ermeni/Çingene idi.

Şarkıcılık da yapmış, plak da çıkartmıştı.

MFÖ grubuyla şöhret bulan Mazhar Alanson da Ermeni/Çingene…

MFÖ grubunun diğer üyeleri olan Fuat Güner ile Özkan Uğur da Ermeni/Çingene…

Bu Çingene üçlü de sistem tarafından parlatıldı, yükseltildi ve hep yüksekte tutuldu. Ve Türk milletine karşı aparat olarak kullanıldı.

Ajda Pekkan, Seyyal Taner, Erkin Koray dahil, çok sayıda gizli Çingene ile MFÖ paslaştırıldı.

Üç Çingeneden biri olan Özkan Uğur, Türkiye’nin başına bela Çingenelerden biri olan Cem Yılmaz’la son süreçte yakın olmanın, beraber iş tutmanın bedelini çok ağır ödedi.

Cem Yılmaz ile çetesinin, Türk milletinin ahlakına/dinine temelden darbeler vurmak maksadıyla çektiği sözde Türk filmlerinde oynamanın bedelini Özkan Uğur da canı ile ödedi. Zaten hasta bedeni bu defa ağır metafizik sinyalleri taşıyamadı. 8 Temmuz 2023’te öldü. Zaten o süreçte “Lanet olasıca ünlülere ne oluyor” diye tekrar tekrar başlıklar atarak ölümlerini ilan ediyorduk. Sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde peş peşe ölüyorlardı, hala ölüyorlar. Bu defa korona yalanlarıyla da bu tuhaf ve seri ölümlerin üstünü örtemiyorlar.

Hususiyle “Erşan Kuneri” isimli sözde film projesinde, aslında Türk milletinin değerlerine temelden saldırı projesinde yer alan çok sayıda başka kişi de şu ana kadar çok ağır bedeller ödedi, ödüyor ve ödeyecekler. Lanetle anılmalarını, hepsinin ibret-i alem olmalarını kesinlikle sağlayacağım. Benzeri projelerde yer alanlar da aynı sonları yaşayacaklar.

Yukarıda bir yerde yayın duruyordur. Erşan Kuneri projesinin içinde olan herkesi cezalandıracağımı yazarak ilan etmiştim.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın