Beni dinlemiyorlar, sonra yanıyor ortalık, sonra bana kızıyorlar

Ben düşmanlarıma bile sık sık iyilik yapan bir kişiyim ama beni dinlemiyorlarsa, başka ne diyebilirim, ne yapabilirim.

Ankara’nın arkasında durmanın, ihanetin ve kara paracılığın destekçisi olmanın, organ ve insan kaçakçılarına yardım ve yataklık etmenin bedeli ne imiş, bütün dünya görüyor, daha da görecek.

Türkiye’deki bütün Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) de görüyor, görecek.

Herkes, kendi tercihlerinin sonunu yaşıyor. Suçlu arayanlar, boy aynalarının karşısına geçsinler.

ABD’yi TR’den tamamen söküp atmamıza çok az kaldı. Çok yakında ani ve sarsıcı gelişmeler yaşanacak. Kimse panik yapmasın. ABD’yi de NATO’yu da TR’den kazıyıp atıyor olacağız, onun gürültüsü çıkacak.

Sonra o gizli Ermeni/Çingene ihanet teşekkülünün bütün adamlarını milletimizin de çabaları ile kısa sürede paket yapacağız. Ben gerekli yönlendirmeleri tam yeri ve zamanı denilecek anlarda yapacağım. FETÖ denilenleri de Süleymancı denilenleri de Menzilci denilenleri de Atatürkçü denilenleri de diğerlerini de toplayıp alacağız. TR çok büyük bir hızla değişecek. Çingene/Ermeni devleti değil, Türk devleti olduğunu dünyaya ilan edecek.

Bu hainlerin son süreçte Türkiye’ye doldurdukları on beş milyondan fazla Çingene sığınmacı da çok kısa süre içinde ve çok sert müdahalerle gönderilecek. Bir daha buralara gelmeye hiçbirinin cesareti kalmayacak.

İtalya’nın siber ajansı, beş bankaya yönelik bir saldırı tespit etmiş. Sabahtan beri TR’deki bankalardan sorun yaşanlar da çok oldu. O Finansbank’ın internet bankacılığının hali neydi öyle… Neler dönüyor acaba, bir şey dönüyor ama sonra çıkar meydana…

Bu nasıl bir gündü böyle… Yangınlar, kazalar, arızalar bitmek bilmedi. Depremler de yaşandı. O polis memuru, o zırhlı araçla o kazayı nasıl yapabildi? Öyle kaza mı olur? O kadarcık bir kazada nasıl yapabildi de kendini o ağır aracın altında bıraktı? Kara paracı ve hain bir Çingene miydi o?

Sadece bir günde yaşananları bile X Files ekibi bir senede çözemez.

Metafizik koruması çok zayıflamış olan çok sayıda yer altı şehri var. Metafizik koruma yapmaya artık güç yetiremiyorlar, yetişemiyorlar, kadroları da yetmiyor. Bakalım o yer altı şehirleri arasından önce hangileri çökecek ya da patlayacak ve dünyanın nerelerinde yer üstü şehirlerinin de çökmesine sebep olacak.

Ben bu işin TR kısmında önceliğin Düzce, Bursa, Yalova, İzmir, Manisa, Muğla, Mersin/Adana, Antalya, Hakkari, Kayseri ve Van’da olabileceğini değerlendiriyorum.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın