Doğru vakit geldiğinde ben kararı ilan edeceğim


TR’deki masonların toplanması sırasında kolluk kuvvetlerine vatandaşların yardımcı olmasını isteyeceğim. Bir masonu yakalayıp, öldürmeden kolluk kuvvetlerine getiren bir vatandaşa, beş bin lira ödül verilecek. Bu işte sınırlama olmayacak. İsterse bir vatandaş, elli masonu bir şekilde yakalayıp getirsin, hiç sorun yaşamadan 250 bin lira ödülünü alacak.

Vatandaşlara kuralları da o sırada ilan edeceğim. Kesin mason olmayan kişileri tutup getirenlere kişi başına beş bin lira ceza kesilecek.

Yakalanan masonlar adaletle ve şeffaf şekilde yargılanacaklar. Hiç kimseye haksızlık yapılmayacak. Mason oldukları mahkeme kararı ile kesinleşen kişiler hakkında idam cezaları verilecek. Üç gün içinde karara itiraz etme hakkı verilecek. İtiraz edenlerin itirazları, bütün davaların önüne çekilerek en fazla bir hafta içinde incelenecek. Sonra ya yeniden yargılama kararı verilecek ya da infazı onanacak. İnfazı onanan masonlar hemen ertesi gün idam edilecekler. Devlete, millete, bir yemek masrafı kadar daha zarar vermelerine meydan bırakılmayacak.

Bu ülkede bir tek mason kalmayacak.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın