Patlayan patlasın, yıkılan yıkılsın

Kararda kısmi değişiklikler var ve ilan ediyorum.

Şu andan itibaren, paylaşımlarıma uygulanan sansürler tamamen kaldırılana kadar…

Telegram uygulaması/sistemi en başta olmak üzere… Eş zamanlı olarak Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, WhatsApp, Google (ve Google’ın arka plandan beslediği, hizmet verdiği bütün üçüncü taraflar/servisler), Gmail, WeChat, Tik Tok, QQ, Douyin, VK, OK, Tamtam, Sina Weibo, SnapChat, Pinterest ve Reddit’i yoğun sinyale aldık.

Mekanlar/binaları, sunucuları, soğutma sistemlerini, elektrik sistemlerini, yangın söndürme sistemlerini, şirketlere ait arabaları ve ayrıca bütün patronları, ortakları ve çalışanları eş zamanlı olarak metafizik sinyale girecekler.

Bitmedi… Bu servislerin sahipleri olan bütün ülkelerde, (şimdilik nükleer olanlar) hariç bütün enerji santrallerini de hedef almaya başladık.

Ayrıca bu ülkelerde bulunan sivil ya da askeri devlet kurumlarının bütün binalarını, bilişim sistemlerini, arabalarını, trafolarını, çalışanlarını da sinyale almaya başladık Ayrıca, okyanusların altından giden iletişim kablolarını ve bu ülkelerin uzaydaki sivil ya da askeri, bilinen ya da bilinmeyen bütün araç ve cihazlarını da sinyale almaya başladık.

Yine bitmedi… Bu ülkelerdeki resmi ya da özel bütün bankaların her türlü elektronik ve bilişim sistemlerini de sinyale aldık.

Bu sansürlerin arkasındaki uzaylı türlerin yer altı şehirlerinde, düzgün çalışabilen hiçbir şey bırakmayacağız. Kocaman UFO’larına kadar, suni güneşlerine kadar her şeylerini bozacağız. Patlayan patlasın, yıkılan yıkılsın, umurumuzda bile olmayacak. Hepsi de sinyala girmeye başladılar.

Şimdi herkes istediği gibi oynasın, mağlup olana kıran girsin… İşte saha, başladık…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın