Halt etmiş o Çingene

Zurnacının torunu Çingene Hakan Fidan,

“Güçlü Türkiye güçlü Azerbaycan’dır, güçlü Azerbaycan güçlü Türkiye’dir.” demiş.

Çingene dayanışması, kara paracı dayanışması, hain dayanışması bunlar. Şu haldeki Azerbaycan Türkiye’nin hiçbir şeyi değil.

Haritada bir Azerbaycan kalmayacak olsa bile TR kılını kıpırtdatmayacak. İkinci İsrail’e dönüşmüş olan o Azerbaycan, kime güvenerek kimlerle savaşa/mücadeleye giriyorsa girsin.

Devlet denilemez İsrail’in kuklası olmuş bir Azerbaycan, bizim için sadece hasım olabilir. Aksini söyleyen de boşa konuşur.

Azerbaycan’da, haber verdiğim savrulma çoktan başladı. Gün gün kontrolü kaybedecekler. Çok büyük siyasi ve mali kayıpları olacak. Çevre ülkelere hatta ta İsrail ile İngiltere’ye bile bu zararlar yansıyacak.

Buna mani olmak için oraya, buraya koşuşturmaları ve TR’deki Çingene adamlarını konuşturmaları, boşuna bir çaba…

Boş verin Çingene Hakan Fidan’ı… Zengezur’la ilgilenmiyoruz biz. Azerbaycan’a kara para hattı da açmayacağız. Türk Devletleri Teşkilatı denilen kara para ve ihanet teşkilatının da üyesi değiliz, onunla da ilgilenmiyoruz.

Bu ülkeyi Ankara değil, İstanbul yönetiyor. Hala anlayamamış olanlar kaldıysa, çıkıp bir temiz hava alıp yerine tekrar dönsün.

Beni tek tek her meselede yazmakla uğraştırmasın. Bundan böyle, Türkiye’nin ne yapıp yapmayacağını merak ediyorlarsa, kime yarayacağına baksınlar. Çingenelere ve diğer hainlere yarayacaksa, onu TR yapmayacak. Gerçek Türklere yarayacaksa onu TR yapacak. İşte hepsi bu kadar…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın