Gizli Ermeni/Çingene paralel devlet çöküyor – 9

Topbaş, Topkaya, Şentop, Toper, Topel, Topal, Topaloğlu, Topuz, Toptan ve benzeri kelimeler, TR’deki Ermeni Çingenelerin çok sık olarak kullandıkları şifrelemeler.

Onlara birkaç misal vereyim

  • Mustafa Şentop (TBMM eski başkanı, şimdi sözde vekil)
  • Musatafa Topaloğlu (Sözde sanatçı)
  • Nur Doğan Topaloğlu (AKPKK’li eski sözde vekil)
  • Köksal Toptan (AKPKK’li eski sözde vekil)
  • Gülseren Topuz (AKPKK’li eski sözde vekil)
  • Erdoğan Toprak (CHPKK’li sözde vekil)
  • İlyas Topsakal (MHPKK’li sözde vekil)
  • Zühal Topcu (MHPKK’li eski sözde vekil)
  • Kadir Topbaş (Eski İBB başkanı)

Çingene Mustafa Topaloğlu’na şimdi bir daha, dikkatle bakın…

Çingene Kadir Topbaş’a şimdi bir daha, dikkatle bakın…

Çingene Zühal Topcu’ya şimdi bir daha, dikkatle bakın…

En az iki asırdır TR’yi sinsice ve organize şekilde bu hainler yönetiyorlar.

Ermeni Çingene Yaşar Topçu..

Sözde eski millet vekili, Ermeni Çingene Celal Topkan…

Güzelleme yazdığı o Hacı Boğatekin de kendilerinden, kendi suç, terör ve ihanet teşekküllerinden…

Şopar ne demek

a. hlk. 1. Çingene çocuğu: Çalgı sesini duyan bütün şoparlar çadırlardan fırlayıp çevremizi kuşatıyorlardı. -O. C. Kaygılı.

2.sf. mec. Şımarık, küstah, yaramaz.

Ermeni Çingeneler sadece “ak” ve “kara” renklerini şifre olarak kullanmazlar. Pek çok rengi şifre olarak kullanırlar.

Anlaşılması için birkaç misal vereyim.

Kara

Herkesin tandığı ama müslüman Türk zan ettiği İbrahim Karagül de aslında Ermeni Çingene…

Daha önce birkaç yayın yapmıştım hakkında ve her yayından sonra daha da geri çekilmişti. Tıka basa gizli hristiyanlarla dolu olan Yeni Şafak’ın genel yayın müdürüydü.

Ak

Ödüllü Türk güreşçi zan edilen Taha Akgül de Ermeni Çingene ve sistem tarafından yükseltiliyor. Bu sistem, hiçbir yerde gerçek Türklere meydan vermiyor.

Aramızdalar, her gün her yerde bizden görünerek yüzümüze gülüyorlar, bizi en içeriden tanıyorlar ve takip ediyorlar, birbirlerini çok iyi tanıyorlar ve biz gerçek Türkleri en sinsi şekillerde hep oyun dışına atıyorlar.

Bizim ülkemizde bizi her sahada boğuyorlar.

Mor

Türk sanatçı diye yutturulan, Türk milletinin ibneleştirilmesi için organize şekilde yürütülen projelerde aparat olarak da kullanılan Yılmaz Morgül de Ermeni-Çingene…

“Yılmaz” zaten onların TR’de hiç tartışmasız en çok kullandıkları soy ismi… İsim olarak da çok sık kullanıyorlar.

“Gül” de zaten çok sık kullandıkları şifrelerden biri…

Sarı

Ciddiyetsizliğini, cahilliğini, utanmazlığını, hiç bir şartta mahcubiyet hali yaşamadığını, yolsuzun teki olduğunu, palavracılığını herkesin bildiği ve buna rağmen sönüp gitmesine sistemin izin vermediği Mustafa Sarıgül de Ermeni-Çingene…

Kırmızı

Teröristliğini, dik başlılığını, laftan anlamazlığını, vasıfsızlığını, İslam düşmanı olduğunu herkesin bildiği Mahsun Kırmızıgül de Ermeni-Çingene…

Beyaz

Şanlı Urfa Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de Ermeni-Çingene…

Gül, Gülseren, Gülderen, Gülden, Gülben, Gülberk, Gülbey, Gülbin, Gülen, Gülek, Akgül, Algül, Gülal, Aslıgül, Atagül, Aygül, Gülay, Aygüler, Aygülhan, Birgül, Edagül, Ergül, Erengül, Ergüleç, Ergüler, Ergülen, Esengül, Esergül, Gülan, Gülbahar, Gülbanu, Gülbay, Gülcan, Güldoğan, Gülenay, Gülener, Gülercan, Gülergin, Gülergün, Gülerman, Gülertan, Güleçyüz, Güleryüz, Gülten, Gültan, Özgülay, Özgüleç, Şengül, Gülsen ve içinde gül geçen daha pek çok sayıda kelimeyi şifre olarak kullanıyorlar.

Uydurdukları ve Ermenice ile Hintçeye (ki temelde ikisi aynı/tek dil) benzettikleri yüksek sayıda kelimeyi de çok eskiden beri Türkler arasında kullanılan kelimelermiş gibi yutturuyorlar. Zora gelince “Olur mu, o öztürkçe bir isim” diyorlar.

Gül olur da hiç Fidan’ı olmaz mı?O da var, o da var…

Ama siz bozuntuya vermeyin sakın, sorarlarsa burası Türk devleti… Kim demiş Çingene devleti olduğunu?

Kim uyduyor bunları? Yahu şu adamın simasına bir bakın, kim bu simaya Çingene diyebilir?

Tamam, doğru… Sanki sadece MİT değil, bütün devlet sistemi kendilerinmiş gibi çok rahat şekilde Esenler’de dükkan basan ve iki kişiyi öldürüp bir kişiyi yaralayan çetenin mensuplarına benziyor Hakan Fidan…

Lakin onlara Çingene demiyorlar, Kürt diyorlar. Hangi aşiretten olduklarını, devlet sistemi içindeki bağlantılarını da gizliyorlar. Siz de karıştırmayın, Kürt katiller deyin gitsin.

Ermenisi, Yahudisi, Rumu, Çingenesi her haltı ediyorlar, sonra yazılar Türkün, Kürdün üzerine… Sonra konuşuyorlar Türkler şöyle, Kürdler böyle diye…

Siz mi değiştireceksiniz bu sistemi, Çingenelerin devletin kılcal damarlarına kadar sızmışlar, üzerine de asırlar geçmiş. Bırakın bu boş hayalleri…

Sertap Erener de Çingene

Türk şarkıcı ve oyuncu diye yutturulan Seyyal Taner de Çingene…

Neşe Karaböcek de Çingene

Gerçek adı Neş’ecan Göktürk olmasına rağmen, gizli Ermeni/Çingene vatan hainlerinden biri olan İsmet İnönü, ona Karaböcek soyadını verdi.

Gülden Karaböcek de Ermeni-Çingene…

Şevki Yılmaz da Ermeni-Çingene…

Soyunun bir yanı Ermeni/Çingene olan Necmeddin Erbakan, gerçek müslüman Türkleri asla etrafında tutmazdı. Ermeni, Rum, Çingene karışık bir soydan geliyor olmasaydı ve gerçek bir müslüman/Türk olsaydı, Tayyip’i de asla yanında/partisinde tutmazdı.

Faaliyette olduğu onlarca sene boyunca, çok sayıda gerçek Türk, Necmettin Erbakan’ı gerçek bir müslüman lider zan ederek, ona yakın olmak, destek olmak istedi. Hatıralara çok yansımış bir sarsıcı gerçektir, hiçbiri onun çevresinde yer bulamadı. Zaten bir kısmı, kısa sürede etrafından kendi isteği ile ayrıldı. Erbakan’ın hiç de anlatıldığı, gösterildiği ve uzaktan göründüğü gibi bir kişi olmadığını hemen anlıyorlardı.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın