Gizli Ermeni/Çingene paralel devlet çöküyor – 7

Şu Abdurrahim Karakoç da Çingeneydi… Bir ömür Türk de Türk dedi durdu ama Türk değildi.

Demet Akalın da Çingene

Türk rolü oynayarak onlarca senedir Türk ve İslam düşmanlığı yapan Emin Çölaşan da Çingene

İsmi de soy ismi de şifreleme

Atatürkçü Düşünce Derneği de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği de Çingene teşkilatının dernekleri. Seneler önce bunları biraz biraz ifşa etmeye başladığımda bile kaçacak delik aradılar, geri çekildiler.

Emin Çölaşan’ın eşi, ayrıca Atatürkçü Düşünce Derneği denilen ihanet ve fesat yuvasının eski başkanlarından olan Tansel Çölaşan da Çingene…

Uğur Mumcu da Çingeneydi

Uğur Mumcu’nun, kendisi gibi Çingene olan ağabeyi Ceyhan Mumcu

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren de Çingene

Girmedikleri kılık yok. Sızmadıkları yer yok. İslamcı da onlar, milliyetçi de onlar, solcu da onlar, terörist de onlar, vatansever de onlar, tarikatçı da onlar…

Süleymanlılar cemaatinde “Ali Eren hocaefendi” olarak bilinen kişi de Çingene

Geçmiş yıllarda onun gerçek, ahlaksız, utanmaz, menfaatçi, münafık yüzünü anlatmış, gözler önüne sermiştim. Böyle kişilerin neredeyse tamamı büyücü olduğu gibi Ali Eren de büyücünün teki.

İsmailağa cemaati denilen Ermeni çetesini iyice köşeye sıkıştırmıştım ve son darbeleri alıyorlardı. Ali Eren arada kalmıştı. Tuhaf tavırlar sergiliyordu. Daha önce benim de olduğum bir mecliste anlattıklarını bile inkar yolunu tutmuştu. Kendisi gibi Çingene ve münafık olanları kollamanın yollarına bakıyordu. Sonra ben gerekli müdahaleleri yapınca kısa sürede çark etmiş ve “Ha evet, o gün o mecliste ben o sözleri söyledim. Mahmud efendi hazretleri hasta, çok hasta… Kendini bilemeyecek kadar hasta. Bunu bana Prof. Sefa Saygılı falanca yerde söylemişti” dedi.

Bunu yapmak zorunda kaldığı için de çıldırdı, kısa süre sonra gidip beni cemaat merkezinden yasaklatmaya çabaladı ama sonuç alamadı.

Geçmiş yayınlar aratılınca bulunabilir.

Bu arada, Prof Sefa Saygılı da Çingene… Hem FETÖ’cü, hem İslamcı münafık (müslüman değil, İslamcı) hem de yiyici, hem sahtekar…

Onu da bir ses kaydında anlatmıştım. İnsanların hastalıkları umurunda değildi, bir günde bile onlarca hastanın yakınlarını soyup soğana çeviriyor ama hastalıklarına şifa olmak adına hiçbir şey yapmıyordu. Zaten psikiyatri denilen uydurma bilim de Çingenelerin tuzağı…

Geçen yıllarda gerçek yüzünü, dolandırıcı, münafık yüzünü gözler önüne serdiğim ve epeyi geri çekilmesine sebep olduğum Nurettin Yıldız da Çingene…

Kendini gizli Ermeni biliyor da olabilir ama soyu aslında Çingene…

O da büyücü ve onun da ihanetten kara paracılığıa, tacizden tecavüze kadar, yapmadığı, karışmadığı şeytanlık yok. Çevresi de kendisi gibi ahlak-namus bilmez Çingenelerle dolu. Vurdukları paranın, kirlettikleri çocukların ve kızların haddi hesabı yok. Devletimize ve milletimize verdikleri zararın da haddi hesabı yok.

Gerçekten müslüman olan kişilere hayat hakkı bile vermeyen Youtube ve o bilinen sosyal mecralar, bunların sözde İslami kanallarını/sayfalarını hiç sansürlemiyorlar, ezmiyorlar, hayalet hale getirmiyorlar, tavsiye bile ediyorlar.

Gerçek yüzünü, kara paracılığını, dolandırıcılığını, masonlara çalıştığını, savaş ve terör suçlarına, insan ve organ kaçakçılığı suçlarına bile karıştığını yıllardır anlattığım… Bu nedenle son yıllarda epeyi geri çekilen sözde yardım kuruluşu İHH’nın başkanı Bülent Yıldırım da Çingene…

İleri seviyede bir insan şeytanı…

Bunların hiçbiri raslantı değil. Ankebut Ağı dediğim sistem, mason tarikatı üzerinden de organize olarak, dünyanın her yerinde Çingeneleri her yere getiriyor. Sonra da dünya insanlığını, her biri diğerinden vahim sayısız sıkıntının, tuzağın, acının içine sürüklüyor. Analar ağlıyor, evlatlar ağlıyor, babalar dahi ağlıyor. Kanlar akıyor, organlar çalınıyor. Paralar çalınıyor. Din içten çökertilmeye çalışılıyor, tartışmalar bitmek bilmiyor. Müslümanlardan toplanan paralarla İslam düşmanları besleniyor. Sapık tarikatlar ve teşkilatlar tesis ediliyor, fonlanıyor. İblis hiç boş durmuyor, çetesinin en has adamları olan Çingeneleri de hiç boş tutmuyor.

Celal Şengör de Çingene

Aslında Türk de değil, gizli Ermeni ya da Yahudi de değil, Çingene… Aslında ateist falan değil. Şu herifin de hayatı yalan, tuzak, şeytanlık… Tam bir insanlık düşmanı. Cinlerin varlığına da İblis’e de büyülere de gözüyle görmediği şeylere de inanıyor. Satanist o… Lakin Ademoğullarını cehenneme doldurmaya çabalıyor. Bunu da sözde bilim adamı kılığıyla yapıyor.

İblis’in sistemine tabi ve seve seve o sisteme hizmet ediyor. TR’deki halkın tamamına yakını aslında ondan nefret ediyor, onu aramıyor, onu merak etmiyor ama basın, medya ve sosyal medya üzerinden sanki tam aksine bir kabulleniş varmış gibi dayatmalar yapılıyor.

Kaç kere kanunen suç kapsamında rezillikleri oldu. Hiçbir zaman doğru düzgün yargılanmadı, ceza da almadı. Basın ve medya da üzerine gitmedi. Cezalar almayacaksa bile unutulup gündemden düşüp giderdi, gitmedi. Çünkü sistem böylelerini kolluyor.

“İnsana kendi dışkısını yedirmek işkence değildir” ve “Kız öğrencimin eteğini kaldırdım, elimle popusuna birkaç kere vurdum” diyebilecek kadar insanlıktan çıkmış bir pislik, haya/namus bilmez bir Çingene, şu millete bir bilim adamı gibi dayatılıyor.

Bunlar nasıl oluyor derseniz, bakın arka planına masonluk var. Mason birader dayanışması var. Çingenelik dayanışması var. Cinler alemi ve başta da İblis var. Ayrıca, uzaylı insan türlerinin yer altı şehirlerinin en üst idarecisi olan ve hadislerde kendisine Deccal denilen o uzaylı şahıs ve sistemi var.

Celal Şengör gibilerden TR’de siyaset, hukuk, basın/medya sahalarında da çok var ve Afganistan’dan, Pakistan’dan, Suriye’den ve benzeri yerlerden TR’ye on milyondan fazla Çingeneyi “sığınmacı” diyerek getirenler… Senelerdir halkın en az yüde 95’i karşı çıktığı ve tepki gösterdiği halde o sözde sığınmacı Çingeneleri göndermeyenler de bunlar…

TR’yi tamamen Çingeneleştirmek, Türk ırkını/genlerini ve bu vesileyle İslam dinini tamamen yok etmek hatta dünyada insanlığı, merhameti, adaleti, iyiliği, ahlakı, namusu tamamen yok etmek… İblis’in en çok istediği şeylerden biri… Bu plan İblis’in ve satanistlerin planı. Dünyanın diğer ülkelerinde kontrolü ele geçirmiş olan Çingeneler de bu nedenle TR’deki sözde sığınmacıların gönderilmesini istemiyorlar.

Soner Arıca da Çingene

Hasan Arıkan da Çingeneydi

A-li a-ta bak

in-an-ır

in-ce

öz-in-ce

tam-in-ce

in-al

al-an

al-an-son

son-er

Mehmet Yetkin de Çingeneydi

bu-ra-ya

bak

yet-kin

et-kin

er-gin

er-kin

er-sin

ön-can

ön-cü

ön-al

ön-ki-bar

ön-er

ön-der

ön-soy

ön-ay

ön-nur

ön-sel

an-la-dın-mı

Hıg deyip burnundan düşecekmiş ki boyasını fazla katmışlar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın