Gizli Ermeni/Çingene paralel devlet çöküyor – 2

Fethullah Gülen de çekirdek kadrosu da hep Çingene

Rusya devlet başkanı Putin de Çingene

Rusya dış işleri bakanı Lavrov da Çingene

TR’nin sözde yerli ilaç şirketi Santa Farma’dan Sami Kiresepi de Çingene

Hiçbir sektörü başkalarına bırakmazlar. Bazıları Yahudi görünür, bazıları Ermeni, bazıları Rum, bazıları Ezidi, bazıları Süryani ama asılları Çingenedir. Bunların arasından yüksek sayıda kişi gerçekten Yahudi, Ermeni, Ezidi, Süryani v.s. olduklarını da zan eder.

İblis’in oyuncağı olmuşlardır, umurlarında bile olmaz. Hatta İblis’in yolunda olmayı, ona ve onun teşkilatına hizmet etmeyi, büyücü olmayı üstünlük olarak görürler.

Suriye’nin kara paracı devlet başkanı Esed de Çingene

Zaten en başından beri İngiltere’nin, Kraliyetin piyonu…
Hala öyle ve kraliyetin diğer piyonlarıyla, Arap rolü oynayan Çingene liderlerle yakın çalışıyor.

TR’ye resmi ziyaret yapmasına izin vermediğim Sisi de Çingene

TR’ye resmi ziyaret yapmasına izin vermediğim Netanyahu da Çingene

Ben-i İsrail olanlar yani Yakup peygamberin neslinden gelenler açık tenli, çok düzgün/güzel yüzlü, sık sık renkli gözlü, vücut şekli de düzgün olup çoğunlukla orta boylu, sakin huylu insanlardı. Gerçek Araplar da öyle…

İblis binlerce senedir bin türlü oyun kurdu. Günümüzde Arap ya da Yahudi denilen o kara suratlı, kaba ve şekilsiz yüzleri olan, vücut şekli de kötü olan, sürekli haşin/sinirli olan ve hiçbir zaman düzgün/dürüst iş yaptıkları görülmeyen, dünyayı fesada veren kişilerin Araplıkla ve Yakup peygamberle alakaları/bağları yok. Onların tamamı Çingene…

Mehmet Özhaseki de Çingene

Tayyip de Çingene

Emine de Çingene

Adıtürk de Çingene

Zaten tescilli İngiliz casusuydu, Kraliyetin emrindeydi, bunu bütün cihan da biliyordu ve biliyor.

ABD eski başkanlarından Jimmy Carter da Çingeneydi

İngiltere Kraliyetinin emrindeydi

ABD eski başkanlarından Ronald Reagan da Çingeneydi.

Reagan, 1983’te bir söyleşide şunları söylemiştir;

“Aşikâr ki, Eski Ahit’teki eski peygamberlerimize ve Armageddon’la ilgili önceden haber verilmiş alametlere geri dönüp baktığımızda, ‘Acaba olacakları görecek nesil biz miyiz?’ diye merak ediyorum. İnanın bana, bu kehanetler açık bir şekilde yaşamakta olduğumuz bu günleri gösteriyor.”

Böyle konuşuyordu, çünkü dini rivayetlerin haricinde bir de 1980 ve 1981 yıllarına dair astrolojik verileri/dengeleri dikkate alıyorlardı. Astrolojiden çok iyi anlıyorlardı. Mehdi’nin o iki yıldan birinde dünyaya gelmiş olduğunu anlıyorlardı, biliyorlardı. Bundan yana şüpheleri bile yoktu. Zaten İslam dininin bu konuya dair rivayetlerini de çok iyi inceletiyorlardı ve onlardan da sonuçlar çıkartıyorlardı. Sonuç yine 80-81 yıllarına çıkıyordu. Ayrıca cinler aleminden, İblis’ten de bu konuda bilgiler alabiliyorlardı.

Gayr-i müslimlerin Armagedon, biz müslümanların ise Melhame-i Kübra yani büyük savaş dediğimiz savaşta, kendilerini bozguna uğratacak olan müslüman liderin/komutanın Mehdi olacağını da biliyorlardı. Bunun endişesini taşıyorlardı.

Binlerce senedir kesintisiz olarak devam eden dünya hakimiyetlerine son verecek ve dünya geneline yayılmış olan gizli sistemlerini ve binbir türlü oyunlarını/hilelerini yıkacak olan kişinin Mehdi olacağını biliyorlardı. Onu bulabilseler, bebekken bile öldürürlerdi. Hatta böyle bir imkanı bulmak için trilyonlarca dolar bile verirlerdi.

İspanya boşbakanı Pedro Sanchez da Çingene ve sistemin adamı

Ali Koç da Çingene

Kemal Kacar da Çingeneydi

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın