Gizli Ermeni/Çingene paralel devlet çöküyor – 1

Şaşırmayın, Vehbi Koç da Çingeneydi ve dünyanın dört bir yanındaki devletlerin başlarına geçirilen siyasetçiler ya da iş adamları gibi, Vehbi Koç da İngiltere’den, Lonradan talimatlar alırdı. Güya birbirine düşman devletler var ya da hiç değilse birbiriyle yarışan devletler var. Güya bunlarda demokrasi var, cumhuriyet var, siyasi partiler var. Hepsi numara… Güya pek çok devletler arası ittifak var, hepsi hokkabazlık, göz boyama, aldatma…

Dünyada bu Çingene hakimiyetini en tepede aslında İblis tesis etti.

Sakıp Sabancı da Çingeneydi.

Üzeyir Garih de Çingeneydi.

Abdullah Kiğılı da Çingene

Peskov da Çingene

ABD başkanı Biden da Çingene

Ülker’in sahibi Murat Ülker de Çingene

Kanada boşbakanı Justin Trudeau de Çingene

Taner Yıldız da Çingene

Merkel de Çingene

Çin devlet başkanı Şi Cinping de Çingene

Adnan Oktar da Çingene

CIA personeli olduğu halde MİT başkanı yapılan Abraham Kalın da Çingene

İngiltere ile çok sıkı ilişkiler içerisinde…
Son zamanlarda TR’de atanan neredeyse herkesi İngiltere atadı, atıyor. Son merkez bankası başkan yardımcısı atamalarını da doğrudan İngiltere yaptı.

Ahmet Mahmut Ünlü, nam-ı diğer Cübbeli Ahmet de Çingene

İngiltere’nin, Kraliyetin, Kraliçe’nin en sadık köpeklerinden biri olan ve Türkiye’nin eski cumhurbaşkanı da olan Abdullah Gül de Çingene…

Kısa süre önce TR’de güya bir seçim yapıldı. Güya Cumhur ittifaklı kazandı. Lakin yedili çetenin adamları hükumet oldu, onlarla yeni bir gayr-i meşru hükumet kuruldu.

O günden beri de şu baş hainlerden biri olan Abdullah Gül’ün çetesinin adamları devletimizin içinde her makama yerleştirilir oldu.

TR’de şimdilerde elinizi sallasanız gizli Ermeniye, daha doğrusu kendini Ermeni bilen Çingenelere çarpıyor. Hepsi de İngiltere’ye ve İngiltere’nin diğer kuklaları olan ABD’ye, Rusya’ya, Çin’e ve diğerlerine çalışıyorlar.

Macron da Çingene

Zaharova da Çingene

Eczacıbaşı ailesi de Çingene

İtalya boşbakanı Meloni de Çingene

Bu gibi kişilerin arasında, cildini beyazlatmak ve Çingeneliğini gizleyebilmek için çareler ararken, kendini ölüme sürükleyenler de var.

Anlatmakla bitmeyecek hikayeler, bilgiler, detaylar var. Hiç girmiyorum.

Anladınız mı şimdi dünya siyasetinde ve maliyesinde nasıl bir oyun dönüyor?

Neden hiçbir zaman hiçbir sorun düzelmiyor. Neden hiçbir seçim hiçbir ülkeye fayda getirmiyor.

Anladınız mı bunca senedir bunlar mfs’nin karşısında neden susuyor. Ve çok köşeye sıkıştıklarında sadece şahsına, aklına iftiralar atıyor, attırıyor da yine de binlerce meselede tartışmaya hiç girmiyor.

Şu benim üzerimdeki tamamen hukuksuz, tamamen skandal davalar var ya, onların patlamasına ramak kaldı ve patlayınca göreceksiniz, arkasında dünya devletlerinden kaç tanesinin birden Çingene siyasetçilerinin olduğunu…

En başta da İngiltere/Kraliyet Çingeneleri var.

Bazısı İngiliz biliniyor, bazısı Amerikalı biliniyor, bazıları Rus biliniyor, bazıları Alman bazıları bilmem ne biliniyor ama hepsinin ortak noktası Çingenelik…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın