Çok korkuyorlar çok…

Haber metni:

Güney Kore’de, bugün sabah 11:57 civarında, özel bir koruma sistemini test ederken anormal bir sinyal algılanmasının ardından Yeonggwang İlçesindeki Hanbit 2 reaktöründeki elektrik üretimi, türbinin kapatılmasıyla askıya alındı.

Son kez yazıyorum.

İnsan kalmış herkes Güney Kore’den çıksın, uzaklaşsın.

Satanistlik, çıplaklık, cinsi sapıklık, büyücülük, menfaatçilik, sömürgecilik, kötülük, Güney Kore’de o kadar yaygın ve o kadar kökten tutmuş ki oranın önce dümdüz olmadan, yanıp yıkılmadan bir daha insanca yaşanan bir yere dönüşmesi imkansıza yakın.

Oranın bu haliyle belasız/helaksız bir şekilde yoluna devam etmesi de imkansıza yakın. O halde, hep dediğim gibi, herkes Güney Kore’den de uzak durmalı.

Benim tavrım açık, net… Ankara’ya arkalayan ülkelerin hepsini cehenneme çevireceğiz. Patlamalar başladığında da arkasında duracağız ve “Evet, biz yaptık. Çok ikaz ettik ama dinlemediler. Bize kötülükler yapmaktan hiç geri durmadılar.” diyeceğim. Hala karşımızda duran ülkelerde başka başka patlamalara da sebep olacağız.

Türkiye’yi cehennem gibi bir yere, yaşanmaz bir yere, acı ve sapıklık dolu bir yere çevirenler ve cennete çevirme gayretimin karşısına geçenler, yerin altında da olsalar, yerin üstünde de olsalar, cehennemi yaşayacaklar. Türkiye’de sebep olduklarının bin katını yaşayacaklar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın