Fadıl Akgündüz de bir gizli Ermeni…

Müslüman iş adamı rolü oynayarak onlarca senedir müslümanları dolandıran ve buna rağmen hiçbir zaman karşısında gerçekten devleti, adalet sistemini bulmayan Fadıl Akgündüz de bir gizli Ermeni… Ya da Çingene de diyebilirsiniz.

Onlarca sene müslümanları dolandırdığı halde bile, o vakitte bile Fadıl Akgündüz’le yakın olan ve “İşte bu dini hizmetler, Fadıl ağabeyimizin temiz paraları ile yapılabiliyor. Temiz paralar temiz yerlere nasip olur.” diyen… Fadıl Akgündüz yeni dolandırıcılıklar yapabilsin de kendisi de payını alsın diye çırpınan Ahmet Mahmud Ünlü de gizli Ermeni. Ya da Çingene de diyebilirsiniz. Daha önce de ilan etmiştim Cübbeli’nin Ermeni/Çingene olduğunu…

İsmailağa cemaati denilen teşekkül en başından beri gizli Ermeni ve hristiyan hainlerin kurduğu, kullandığı bir dolandırıcılık, hırsızlık, dini duyguları su-i istimal, manevi yıkıcılık ve ihanet yolu… Bu, asırlardır devam eden bir ihanet teşekkülü ve aynı haldeki Menzil’in geçmişine doğru gittiğinizde, ortak kişilerden çatal yaparak ayrıldıklarını ve günümüze kadar geldiklerini görebilirsiniz.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın