Bundan başka düzene girme yolu bırakılmadı

Şu anda, çok kalabalık bir ekiple, TR başta olmak üzere dünyanın her yerine bela/musibet yağsın diye okuma yapıyoruz ve metafizik sinyaller gönderiyoruz.

Cehenneme çevrilmiş, acı, göz yaşı, zulüm dolu olan bu dünyanın bundan başka düzene girme yolu bırakılmadı. Bu faydalı hizmete dahil olmak isteyenler hemen bulundukları yerlerde okumalara dahil olabilirler. İş sırasında bile okuyabilirler. Okuyamayacak olanlar okuma kayıtlarını dinleyerek sinyal yayabilirler.

Öncelikle Hud, Nuh, Karia ve Tin sureleri okunacak. Zaman sınırlaması yok. Şu andaki okuma, çok kısa aralıklarla sabaha kadar sürecek. Yarın öğle vakti tekrar başlayacak ve ertesi sabaha kadar sürecek. Bu böyle, dünya tarumar olana ve yeniden temiz bir düzene girene kadar devam edecek.

Uzun sureleri tekrarla okuyamayacak olanlar, aşağıdaki cünnetül esmayı sayısız tekrarla okuyabilirler.

Yerin altındaki insan şeytanları başta olmak üzere, yerin üzerindeki insan şeytanları ve ayrıca her yerdeki cin şeytanları belalarını bulsunlar ve insanlığın düşmanları kahrolsun diye niyet edilecek. Ya da bu gibi uzun niyetlerin hepsini kapsayacak şekilde “mfs gibi niyet ettim” demek yeterli…

Arapçası:

            بِسْمِ اللَٰـهِ الرَّحْمـٰنِ الرَّحِيمِ

       فَرْدٌ حَيٌّ قَيُّومٌ حَكَمٌ عَدْلٌ قُدُّوسٌ

رَبِّ لَا تَذَرْ عَلَى الْاَرْضِ مِنَ الْكَافِرٖينَ دَيَّاراً           

Latinize okunuşu:

Bismillâhirrahmânirrahîm

Ferdün Hayyün Kayyûmün Hakemün Adlün Kuddûsün Rabbi Lâ teżer ale’l-arzı mine’l-kâfirîne deyyârâ.

Manası: “(Nuh a.s. dedi ki:) Ey Rabbim! Yer yüzünde, kâfirlerden, yurt sahibi hiç kimseyi bırakma.” (Nuh Suresi 26. Ayet)

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın