Vakti geldi…

“En az altı ülkenin liderleri yoktu. Çünkü …”

(Takipçi tarafından gönderilen bir rüya)

Hocam selamın aleykum. Bugun ruyamda Fransa’da bir kilise gördüm. O kilisenin içinde küçük Müslüman bir kız vardı. Orda ki kilisenin içinde de bir tane şifrenin çözümü vardı. O Müslüman kız birden rahibe yle konuşmaya başladı ve ona “gel Müslüman ol sen de kurtul” dedi ona. O da bu lafı söylemeye devam edersen seninle çok buyuk dusman olmaya devam ederiz dedi ve dövüşmeye başladılar. Bu kilise aynı zamanda okul olarak da kullanılıyormuş. Sonra ruya ın devamında sözde dunya liderleri olan o soytarıları gördüm ve en az 6 tane ülkenin lideri yoktu. Çünkü ülkeleri batmış. Merkeli gördüm ve soluna baktı 6 tane ülkenin olmadığını gördü sonra tamam boşlukları dolduralım dedi ve siniri bozuldu. Fransa yı orda göremedim o da boşluk olanlardan biriydi. Sonra Merkel korktu ve acaba sıra bizede mi geliyor dedi. Önce ki ruyamda da İtalya paramparçaydı ve her parçasında bir şifre vardı ve o şifreyi çözemiyolardı çünkü çözünce italyayı parçalamaktan koruyacaklardı ve Fransa’da ki bir kilisede sadece bir tane şifre olduğunun ruyasını gördüm. Yani hocam iki ruyayı birleştirdiğimde nasıl yorumlayabiliriz bunu anlayamadım? O şifreler ne manaya geliyor? O parçalanma, kilise, Müslüman kız, liderler toplantısı ne manaya geliyor çözümleyemedim?

Aşağı doğru okuyun, tabir yaptığım kısımları da okuyun.

“Ölüm dalgası olacak”

https://mfs.tv/2023/01/13/olum-dalgasi-olacak-ruya-tabirleri/

“Dağ gibi bir gemi, her yeri taştan” dediği şey, bütün dünyanın bildiği ve beklediği yeni lider…

Hep dediğim gibi, rüyada görülen deniz, devlet sistemi demek. O lider sahaya yavaş yavaş inecek ama yine de dalgaları yani tesiri çok büyük/güçlü olacak.


“Dağdaki çobanlar bile anladılar ki Biden ve Kamala çetesini çok yakında devireceğiz hatta devirdik de boşuna direnip uzatmaları oynuyorlar. “Pislik çıkartmayın” da dedik anlamıyorlar, biz sükuneti muhafaza ederek yol alıyoruz. ABD’yi istediğimiz şekle sokacağız ve dünya genelinde büyük dalgalanmalara da sebep olacağız. Dünyanın siyasi, askeri, mali dengelerini yeniden yazacağız, belirleyeceğiz. Hep söylediğim ya da yazdığım gibi, bu süreç çok gürültülü, sancılı olacak. Bütün dünya genelinde karışıklıklar olacak. Arada kan da dökülecek ve vebali üstüme olmasın diye de ağırdan aldım süreci, defalarca ikazlar yaptım.”

https://mfs.tv/2022/07/25/istanbul-washingtoni-deviriyor/

Gecenin zifiri karanlığında doğan güneş, dünyanın bildiği ve beklediği yeni lider demek.

Onun önünde görünen, onunla aynı hizaya girdiği için varlığı seçilemeyen ya da çok zor seçilen kişi de Türkiye’nin yeni resmi lideri. Beklenen büyük lider ile adeta kaynaşmış, tek vücut olmuş gibi davranacak.

Rüyanın aynı şekilde ama bu defa ABD’de görülmesi de aynı şeyi anlatıyor. ABD’nin yeni resmi lideri de beklenen büyük lider ile sorunsuz uyuşarak görev yapacak.

Yani Türkiye’nin ardından ABD’de de idareci değişecek, sistem değişecek, çok şeyler değişecek. O halde, bu süreçte Rusya’da neler olacak? Rusya yok mu olacak?

https://mfs.tv/2023/03/01/ay-o-ay-ruya-tabirleri/

Artık bazı kısımlarını daha açıkça yazayım…

Bazı kısımları yine kapalı kalsın.

Yeni dünya düzeninde öne çıkan iki ülke ve onlara uyan beş güçlü ülke…

Toplam yedi ülke, yedi lider, dünyayı bambaşka bir hale dönüştürmeye başlayacaklar. Dünyanın siyasi, askeri, dini, mali dengeleri onlardan sorulacak. Terzi dükkanı projeler demek, yatırımlar demek, yeni yeni sistemler geliştirmek demek. Ceza evi, mutluluk demek, takdir edilmek demek, milletler arası bir takdir görmek demek, projelerin milletler arası seviyede yapılacak olması demek.

O iki ülkeden biri ve başta geleni Türkiye… Ya ikincisi hangi ülke? ABD mi, başka bir ülke mi?

Rüyada, saat sekiz yönündeki kişi, Rusya’yı temsil ediyor. Rusya, iki lider ülkeden biri mi ya da diğer beş ülkeden biri mi? Yoksa oyun dışı mı kalacak?

Rüyadaki tesettürlü kadın, müslüman bir ülke mi? Rüyada ağlamak ve göz yaşı dökmek tam tersine çıkar. Çok sevinmek demektir. Ama ben o kadının davranışlarını samimi bulmuyorum. Ona kıymet vermiiyorum. Kadının kocası var ve ceza evinde yani projeleri yapacak ülkelerin arasında… Ona ulaşmaya çabalıyor ama rüyadan anlaşılan o ki bu kadının temsil ettiği ülke oyun dışı kalıyor.

Pekiyi, dünya üzerindeki bu kadar büyük ve bu kadar ani değişikliklere ne, neler sebep oluyor? Kıyamet öncesi kıyamet denilebilecek seviyede afetler mi?

https://mfs.tv/2022/09/28/yuz-binlerce-yilda-bir-yasanan-gok-hadisesi-ruya-tabiri/

Fransa, Türk ve İslam düşmanlığından taviz veremiyor mu? Bu nedenle de yatırımları, projeleri yapacak ülkelerin yanında olamıyor mu? Dolayısıyla yeni dünya düzeninin içinde olamıyor mu?

Fransa’dan sonra Almanya da hatalı karar alarak oyun dışında mı kalıyor?

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın