SON İKAZ

Şu dakikadan itibaren, hala hain Ankara hükumetini destekleyen, kollayan, onunla herhangi bir sahada ortak iş yapan devletlerde…

Nükleer santralleri ve nükleer bombaları ve nükleer sistemle çalışan deniz araçlarını acımadan patlatacağız.

Bu, asla taviz vermeyeceğimiz bir karardır. Bu güne kadar neleri yapabildiğimizi bilenler, bunu da yapabileceğimizi biliyorlar. Yaşanacak devasa acılardan biz sorumlu olmayacağız. Biz kendi ülkemizde bu kadar devasa sorunlarla acılarla yaşamak zorunda bırakılıyorsak, bunca insani ikaza rağmen hala buna devam ediyorlarsa, o devletler de artık cezalarını, belalarını bulacaklar.

Bütün dünya yanıp tutuşacak olsa bile… Türkiye de çok ağır bedeller ödeyecek, hatta nüfusu birkaç milyona düşecek olsa bile, yemin ederim ki bu dediğimi yapacağım.

Yeter! Yemişim sizin masonluğunuzu, satanistliğinizi, misyonerliğinizi, kara paracılığınızı… İşte meydan… Gücü yeten birileri varsa, bizi durdursun.

İngiltere’de, bankalarda kalan son nakit paralar kaçırılıyor, bankaların içi hortumlanıyor, boşaltılıyor. Uyanık olun.

Sizin konseylerinizi, zirvelerinizi yesinler…Divan-ı salihin kararlar aldı. Dünya başınıza yıkılacak. Yaşayacaklarınıza inanamayacaksınız. Bu vesile ile de tekrar ediyorum: Ben cani değilim, adilim. Böyle bir son tamamen sizin tercihinizdi.

“O Putin’i Rusya’nın başında tutabilmek için dünyayı ateşe atıyorlar. Bu, hangi ahmağın kararı?” diye diye konuşanlara ben cevap vereyim. Deccal’ın kararı…Onun kafası, son yıllarda yaşadığı şoklardan sonra “milyon” oldu. Uçtu, denge kalmadı. Şimdi de restleşiyor İstanbulla ve hiç ummadığı anda sert kayaya çarptı. Bu günden sonra yaşanacak olanlar yaşandıkça ayrıca göreceğiz onun halden hale girişini… Perişan oluşunu…

“Tahıl koridoru” denilen şer koridorunu, kara para koridorunu tamamen kapatıyor ve yasaklıyorum. Adam, gemi, mal, para, itibar kaybetmek isteyenler, bu hususta bana karşı mücadele edebilirler.

Bu boğazlardan, Rusya’ya da NATO’ya da AKPKK’ye de AB’ne de ABD’ye de İsrail’e de kazanç sağlayan hiçbir şey geçmeyecek. Bir toplu iğne bile geçmeyecek. Uyuşturucu, silah, organ, insan hiç geçmeyecek.

Biz yıkmaya, yakmaya, çökertmeye karar vermişsek, bizden korunabilecek hiçbir canlı ve cansız varlık yoktur.

Emir Divan’dan gelmişse, gerisi teferruattır.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın