Bundan sonra Azerbaycan’la kardeşlik türküleri söylenmeyecek

Bundan sonra Türkiye’de hiç kimse Azerbaycan ile dostluk, kardeşlik nakaratları söylemeyecek. Söyleyenin nefesi kesilecek.

İsrailli mevkidaşı Galant’ın Bakü ziyareti sırasında, onun önünde aşağılık şekilde eğilen Azerbaycan Savunma Bakanı pislik herifi fotoğrafta görüyorsunuz.

Biz gerçek Türklerin gözünde Azerbaycan suni bir devlettir. Oralar kadim Türk topraklarıdır ama o devlet Türk devleti değildir. Oraları da ordularımızla kurtaracağız, hürriyetine kavuşturacağız. Azerbaycan devleti üzerinden İsrail’in, ABD’nin, Rusya’nın, İngiltere’nin ve bilinen diğerlerinin yaptığı vahşice, çok kanlı, çok kara işleri de kökünden kesmiş olacağız. O Adnan Oktarcı pisliklerin de Azerbaycan’da pis işleri çok, nüfuzları da çok. Orada her Türk düşmanına yer var ama Türke yer yok.

İsrail’in, Türkiye ve Azerbaycan’ı basit maşalar olarak kullanarak İran ve Suriye’de yapmak istediği şeylerin tamamına karşı duracağız. Bu planları yırtıcı bir kartal misali, yırtıcı bir kaplan misali parçalayıp atacağız. Gerilmenin çatışmaya dönmesinden hiç çekinmeyeceğiz.

Şu andan itibaren, Türkiye’yi şunun bunun maşası, piyonu, sömürgesi haline getiren hain Ankara hükumetine hareket sahası bırakmayacağız. Askeri, siyasi, hukuki, mali krizlerden krizlere sürükleyerek işlerliğini bozacağız.

Gelsin o NATO, o ABD/CIA, o İngiltere, o Stoltenberg, o Putin, o Aliyev ve bilinen diğerleri ve kurtarabiliyorsa kurtarsınlar hain Ankara hükumetini…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın