Yakın gelecekte bunlar araştırma konusu olacak…

Şunun peşinden Allah dostu diye, Müslüman büyüğü diye gidildi ya…

Yakın gelecekte bunlar araştırma konusu olacak…

Sosyolojik, psikolojik ve İslami cihetlerden tezlere, araştırmalara konu olacak. Muhtemelen bu konuda belgeseller de çekilecek ve çok ses getirecek.

“Menzil’de ne vardı. Yığınlar neden Menzil’e koştu.” diye bir başlayacaklar, sürü psikolojisine de bağlayacaklar, makam ve para hırsına da bağlayacaklar ama en çok da büyücülüğe, cinciliğie bağlayacaklar.

Çünkü oraya gidenler, çayından çorbasından içenler hep büyülendiler. Hala büyüleniyorlar.

İslam cemaat ve tarikatlarının içine sızmış gizli Ermeni ve Yahudilerin en iyi bildiği iş cincilik ve büyücülük.

Yıllar önce bu pislik herifi ve pislik yolunu en açık şekilde ifşa ederken, kimsenin gık diyemediği o günlerde, bu münafığı da metafizikle çarpıp öldüreceğimi biliyordum. Sadece, gerçek mürşid-i kamillerden birinin ruhaniyetinin bu pisliği çarpma ihtimalini de görüyor ve bu nedenle üstüne çok düşmeden çarpmaya devam ediyordum.

Bana inanmıyorsanız gizli Hristiyanlar olan Behlül Karak’a, Seyfettin Alkan’a ve benzerlerine sorun. Onlar da sürekli çarpılıyorlar ve yakında onların da cehennem yoluna girdiklerinin, leş olduklarının haberleri duyulur. İblis bu gibileri çok değerli görüyor olmasa, hususi korumaya alıyor olmasa, bunlar ölmesin diye sayısız cin kabilelerini umursamadan siper ediyor ve harcıyor olmasa, her birinin ikişer günlük işleri var. Ayrıca bunları Vatikan denilen şer merkezi de hususi olarak metafizik sahada korumaya çabalıyor.

Gavs denilen şu pislik herif, çok uzun zamandır bütün büyücülerini organize ediyor, kendi de dahil oluyor ve sürekli bana ve ekibime en akıl almaz büyüleri yaptırıyordu.

Aramızda çok büyük çatışmalar yaşanıyor ve metafizik sahada var olabilenler bu gerçeği zaten çoktandır biliyorlardı. Şimdi de dünyanın herhangi bir yerindeki dürüst metafizçilere danışın, size hemen bu yazdıklarımı doğrulayacaklar. Yazmadığım çok daha sarsıcı gerçekleri de anlatacaklar.

Bunların, Hindistan, İran, Ermenistan, Suriye, Irak başta olmak üzere, dünyanın çok farklı farklı yerlerinde de bir ortak büyücülük ağı var.

Zaten Hindistan’da bir sapık tarikat var, sözde islami tarikatmış, bir gitseniz bu Menzil zan edersiniz. Sıfatlar hep böyle Çingene sıfatları, büyücülük yanları da aynı… Kaba saba, ilimsiz, hikmetsiz, kütük, münafık tipler…

Söz konusu Hindistan tarikatını Youtube videolarında bile bulabilirsiniz. İzledikçe “Bunlar hep organize işler mi?” diyeceksiniz.

Evet, bunlar hep organize işler. Bazı kısımları gizli Ermeni dayanışması şeklinde, bazı kısımları Çingene dayanışması şeklinde, bazı kısımları satanist ve mason dayanışması şeklinde, bazı kısımları devletlerin gizli servislerinin ve kara para ağlarının dayanışması şeklinde işliyor. En tepeden bu organizasyonu kuran ve işleten ise İblis…

O nedenle masonlar ona “Kainatın ulu mimarı” diyorlar. Kainattaki bütün şerli işleri organize ettiğine inanıyorlar ve onun, İblis’in yolundan gidiyorlar. Bizim sevap/iyilik yapmak için mücadele ettiğimiz gibi, onlar Ademoğlullarına kötülük yapmak için mücadele ediyorlar. Kendilerini Adem’in oğlu olarak görmüyorlar.

Tamamen haksız da değiller, genleri normal Ademoğlu geni değil. Tarihin farklı devirlerinde bu gibilerin genlerine başka uzaylı insan türlerinin genleri ve zaman zaman bazı vahşi ve acımasız hayvanların genleri dahi eklendi. Bu nedenle de insan gibi yaşayamıyorlar, sıfatlarından zulmet akıyor, merhamet ve maneviyat nedir bilmiyorlar. Temizlik, iyilik, dürüstlük, nezaket nedir bilmiyorlar. Hindistan’da bunlar hala sokak ortasında ve gayet normal görerek, herkesin içinde ihtiyaç gideriyorlar. Pakistan, Bangladeş, Ermenistan’, İran’ın bir kısmı, Mısır, Suriye, Irak, Suudi Amerika, Katar, BAE, Kuveyt, Umman ve daha pek çok yerler bunlarla dolu. Hepsinin ortak özellikleri, saydığım gibi…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın