Türkiye’de cumhuriyet rejimi falan kurulmadı, masonlar iktidarı tamamen ellerine aldılar.

On yıldan fazla süredir şu koca ülkeye bu gerçeği anlatıyorum. “Bütün siyasi partiler aynı alfabenin harfleri” diyorum.

Şimdi “içeriden” ve bu kadar ispatlı şekilde de konu oldu ve hala millet denilen sürü tepkisiz mi kalacak?

Basın, medya ve YSK tepksiz mi kalacak? Barolar, STK’ler, kanaat önderleri denilenler sessiz mi kalacaklar?

Türkiye’de gerçekten cumhuriyet ve demokrasi olmadı. Hiçbir zaman gerçek bir seçim yapılmadı. Menderes’in güya kazandığı seçimler bile hileliydi. Sonuçlarını mason locaları belirliyordu. Kendisi de bir mason olan Menderes’in müşteşarı Ahmet Salih Korur, Türkiye masonlarının maşrık-ı azamıydı. Yani Menderes’ten daha kıdemliydi. Ahmet Salih Korur Yassıada’dan elini kolunu sallayarak çıktı. Çünkü Yassıada sözde mahkemenin kararlarını da masonlar olarak kendileri belirlediler.

Kendisi de bir mason olan Adnan Menderes’in, müşteşarlığını yapan Ahmet Salih Korur, Türkiye masonlarının maşrık-ı azamıydı. Yani Menderes’ten daha kıdemliydi. Ahmet Salih Korur, Yassıada’dan elini kolunu sallayarak çıktı. Çünkü Yassıada’ki sözde mahkemenin kararlarını da masonlar olarak kendileri belirlediler. Mahkeme reisi olan Salim Başol gizli Ermeniydi.

Türkiye’de millet, seçimlere katıldığını, güya İslamcı başbakan seçtiğini, güya İslami serbestlikler geldiğini zan ediyordu. Oysa Menderes en sinsi şekilde İslam düşmanlığı yaptı. İstanbul’un kaç asırlık camilerini, medreselerini ve tarihi/İslami eserlerini, şehir düzenlemesi iddiasıyla yıktı geçti. Düşman ordusu girseydi, öyle yıkamazdı.

5816 denilen Adıtürk’ü hukuksuzca kollama kanununu da Müslüman Türklerin başına Adnan Menderes bela etti. Hem de o yasayı, Avrupalı Yahudi hukukçu “Yahu böyle kanun olmaz. Bize gülerler. Benim bir kariyerim var. Benden bunu istemeyin” dediği halde ona yazdırdı ve mason dolu meclisten geçirdi…

Sömürgeci Fransızlara karşı Cezayirli müslümanlar hürriyet savaşı verirken açıkça Fransızları destekledi. Türkiye’yi NATO belasına dahil etti. NATO’nun işgal kuvvetlerini TR’ye getirdi. Saymakla bitmez hainlikleri yaptı ama adı hala müslüman başbakan kaldı.

Bu mu halkın kendi kendini yönetmesi, bu mu cumhuriyet rejimi, bu mu demokratik seçim sistemi?

Türkiye’de cumhuriyet rejimi falan kurulmadı, masonlar iktidarı tamamen ellerine aldılar.

https://www.mason.org.tr/ahmet-salih-korur

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın