Şu tipi dünyanın her neresinde görürseniz görün, uzak durun…

Sadece kendinizi değil kadınlarınızı, kızlarınızı, çocuklarınızı, hatta bebeklerinizi de sakının.

Bu tipler, cinsi sapıklıkta ve sadistlikte hiçbir sınır tanımazlar. O kadar sık ve sınırsız sapıklık ve sadistlik yaparlar ki yaşları daha kırk bile olmadan, yetmiş beş yaşındaki ihtiyarlar kadar soluk, çökük, yıpranmış görünürler. Sapıklık derecelerine vücutları dayanamaz, güç yetiremez.

Bunların beden duruşları da yürürken bacaklarının hali de sapıklıklarını gözler önüne serer. Zaten bunların neredeyse tamamı, ayakta çok durmak istemezler. Kısa süre ayakta durmuşsa bile, oturmanın yolunu ararlar.

Dünyanın hiçbir yerinde gerçekten İslam hukuku uygulanmadığı için, dünya genelinde böyle ileri seviyede sapıkların ve sadistlerin sayısı giderek artıyor. İblis de bundan çok memnun oluyor ve böyle kişilerin idari ve hukuki işlere bakan kişiler olmasını istiyor. Ayrıca sanat, tahsil ve iş dünyasında da sadece bunların öne çıkmasını istiyor. Bu düzenlemeleri de mason locaları sayesinde yapıyor ve istediğine ulaşıyor.

Fatih Erbakan, daha çok genç yaşlardan itibaren Adnan Oktar organize suç, terör ve ihanet örgütünün içinde olduğu için… Bu örgüt milletler arası seviyede fuhuş işleri de yaptığı, yaptırdığı için… Bundan başka bir hale dönüşmesi de beklenemezdi.

Bu da çarpılır yakında, yazın bir kenara…

Şu yazdıklarımı okuyanlar arasında Fatih Erbakan’ı tanıyanlar, “Mfs az bile yazdı” diyecekler. Türkiye gerçekten hukuk devleti olsa, Fatih’ten başlayacak bir operasyon birkaç saat sonra TBMM’ye ve bütün devlet kurumlarına ulaşır. Birkaç gün içinde de dünyanın önde gelen başkentlerine, hükumetlerine, siyasi partilerine ve iş adamlarına uzanır.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın