Durmadım, durmayacağım

İblis’in işlerinin şu sıralarda hiç iyi gitmediğini, tekrarla yazıyorum. İnanmak ya da inanmamak isteyenler kendileri bilir. İşte bu kadar muzır, üzerine bu kadar oyun kurulmuş bir büyücü münafık da çarpılarak öldü. İblis yıllardır onu, Menzil denilen kanalizasyon çukurunun görünürde başı olan ve gavs denilen pisliği oyunda tutmak için çabalıyordu. Sorun, dünyanın dört bir yanından metafizikçiler, onun uzun uzun ve çok ağır şekilde nasıl çarpıldığını ve aslında metafizik çarpılmalar sebebiyle öldüğünü kısa sürede görebilir.

Geçmiş yayınlarıma da bakın. Yıllar önce açıkça yazdım bu pisliğin gizli Ermeni kökenli olduğunu, MİT bağlantılı olduğunu, Hakan Fidan’la da akraba olduğunu, ileri seviyede büyücü olduğunu… Cinsi sapık ve sübyancı olduğunu, çok şeytanlaşmış bir kişi olduğunu, İslami ilimler yönünden kütük kadar cahil olduğunu, çok büyük dolandırıcı ve vurguncu olduğunu…

O günlerden beri çarpılıyordu ve nihayet cehennemine kavuştu. Darısı, peşinden o pislik yolu devam ettirmek isteyeceklerin başına…

Çok ölü var çok. Dünya genelinde neler neler oluyor, hepsine bir kılıf uyduruluyor ya da bir kısmı gizleniyor.

İblis’in kafa adamlarından birkaçını oyundan düşürmeden durmayacağımı, çok kızdığımı kısa süre önce yazmıştım, az yukarıya bakın, oralarda bir yerlerde duruyor o yayın… İblis’in “ölümsüz” denilen ve en yakın/çekirdek kadrosunda bulunanlardan da ölenler oldu, bazıları da ölüme çok yakın haldeler ve çok yakında inşaallah ölecekler.

Hala durmadım, durmayacağım. Daha da şaşırılacak kişileri, cin ve insan şeytanlarının büyüklerini peş peşe cehenneme göndereceğim.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın