Niye paniklediniz Hakan?

Blinken ne diyor?
Çekti mi fırçayı yine?
Sana da gelen geçen fırça çekiyor.
Bak Putin de Türkiye’ye gelmeyecekmiş diyorlar, iptal edilmiş diyorlar…

Korkmayın, devam edin plana… Kilis’ten başlayın, her yeri karıştırın, çok kan aksın çok… Devamında bütün güney doğu bizden kopsun, sonra bütün doğu bölgesi kopsun.

Şöyle bir gitsin, gelsin… O sırada iyi bir temizlik olsun. Türk ve müslüman, Kürt ve müslüman rolü oynayan ne kadar kripto varsa, alayına kıran girsin.

İptal etmeyin, devam edin. 38 tane devlet, bir devlet kadar olamıyor mu? Üstelik siz de Türkiye’yi içten içten onlara satıyorken? Üstelik bu milletin yarıdan çok fazlası çürümüş ve kokuşmuşken?

Kendine gel Hakan! Bu kadar aşağılık, bu kadar aciz, bu kadar çaresiz olamazsınız. Çingeneliğinden utan Hakan, İblis’e ne diyeceksiniz?

Bu kadar seçim hilesini boşuna mı yaptı bunca ülkenin ittifakı? Senin gibi bir CIA personelini boşuna mı o makama getirdiler? Abraham Kalın denilen CIA personelini boşuna mı MİT’in başına getirdiler? Bu günlerde işe yarayın diye yaptılar.

Bunca şeyin yanı sıra, bir de size “İşte meydan, yürüyün, karışmayacağım.” diyorum. Hala korkup geri duruyorsunuz. Yapamayacaksan, çağır Blinken’ı, Stoltenberg’i, Aliyev’i ve karısı olan dişi şeytanı hatta çağır Austin’i ya da CIA başkanını, onlar yapsınlar.

İsrail’den, Ermenistan’dan, Rusya’dan, İran’dan da kadrolar çağırabilirsin. Zaten Maraş merkezli olağan üstü afetlerden sonra, memleket onlarınmış gibi davranıyor, pislik adamlarını o afet bölgesinde dik yürütüyordunuz.

Benden söylemesi Hakan, herkes bir şekilde kılıfına uydurur, bu işten sıyrılır, “Biz zaten bu işin içinde değildik.” der ama sen ortada kalırsın. Sana etek giydirirler, o pislikleri dolaştırdığın alanlarda seni etekle dolaştırırlar. Ya yürüyecek ve o uğurda öleceksin ya da yürümeyecek ve etek giyerek öleceksin.

Bu ahmaklarla paslaşarak doğu ve güneydoğu bölgelerimizde ve yine bağlantılı olarak Kuzey Irak, Kuzey Suriye ve Güney Azerbaycan bölgerinde türlü işler yapacaklarmış…

İnsan gülemiyor bile… Bunlarla markete gidilip alış veriş bile yapılamaz. Zaten en baştan beri vasıfsızlar, gayretsizler, korkaklar ama ayrıca kafaları da milyon olmuş. Gözlerininin önünü bile göremez haldeler. Gördüklerini idrak edemez haldeler. Otsuz, tozsuz, alkolsüz bir saatleri geçiyor mu acaba bu ahmakların…

Yine lüzumsuz yere girdik iç siyasete…

Paraları yok, adamları/kadroları yok, kafasızlar çok, vizyonsuzlar çok… Memleket dahilindeki ve haricindeki destekçilerinin kendilerine bile hayrı yok. Hepsi tecrübesiz ve işe yaramaz karma futbol takımı gibi görünüyorlar ve devasa projeler yapacaklarmış. Bunun için yeni bir bölge hatta dünya kuracaklarmış. Önce de federatif bir rejim/sistem kuracaklarmış.

Boş verin siz şunları, baktınız mı bu gün dünya genelinde nereler yanmış, patlamış, yıkılmış, çökmüş, afet altında kalmış? Hangi ünlüler ölmüş, hangileri ölmeye çok yaklaşmış ama kolayca ölememiş?

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın