Çarpıla çarpıla mahvoldu

Şu satanist, insanlık düşmanı, ayinci, çocuk-bebek katili Madonna, son günlerde metafizikle çarpıla çarpıla mahvoldu. Ölmeye ölemedi. İnim inim inliyor. Ne yese kusup çıkartıyor. Beyni Nemrud’un beyni misali, diri diri pişiyor.

O ölsün, onun gibileri taklit eden ve milletin bütün kutsallarına savaş açmış olan Aleyna Tilki’ye ve onu maşa olarak kullananlara da sıra gelir inşaallah.

Dünya basınını takip ediyor musunuz? Çok ölen var, çok… İntihar diyorlar, kalp krizi diyorlar, kaza diyorlar, gömüp geçiyorlar. Ölenlerin ortak noktaları, insanlığın düşmanı olmaları, satanist olmaları, ayinci olmaları, ahlakı ve dini yok etmeye çabalamaları, İblis’i “baba” bilmeleri…

Ayrıca dünyanın dört bir yanında ani gelişen olağanüstü hava şartları, binlerce uçak seferinin iptal edilmesi, tuhaf deprem silsileleri, göçükler, toprak kaymaları, dağlardan aşağı kayaların yuvarlanması, büyük yangınlar, büyük trafik kazaları, tren kazaları, yanardağların yerinde duramaması gibi hadiseler yaşanıyor. Twitter bile işlemez halde, bunu gizlemek için takla üstüne takla atıyorlar. Büyük yük gemilerinde kazalar yangınlar, yine bir anda arttı. Devletlerin resmi bilgisayar ağları, sunucuları çok yaralı, arızalı… İnternet üzerinden sorunsuz şekilde tren bileti bile satamaz hale gelen güya büyük/güçlü ülkeler var. Her şeye bir kılıf uydurmaya çabalıyorlar. Zorda kalırlarsa birbirlerini suçluyorlar, lakin hiç birbirlerine gerçekten sataşmıyorlar, sorun çıkartmıyorlar.

Bu gibi hadiseler, gün gün daha da artacaklar, takip edin… Dünya insanlığının büyük çoğunluğu bile dünyanın değişmesini istemiyor olsa da dünya çok değişecek. Bu vahşet, bu zulüm, bu ahlaksızlık, bu dinsizlik, bu merhametsizlik çağı kapanacak.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın