Geçen defa yine ikaz etmiştim herkesi, şimdi bir daha ediyorum

Avrupa’daki ülkeler peş peşe mali, siyasi ve toplumsal krizlere girecekler. Şu ana kadar bile araba sanayiinde ciddi sorunlar vardı. O vakit sorunlar onlarca, yüzlerce katına çıkacak.

Bu sırada Asya’dan arabalar temin etmek düşünülebilir ama Çin dahi çok karışacak ve ayrıca çok çökecek. Dünyanın dört bir tarafında, hiç umulmayan dev markalar dahi iflas edecek.

Araba işinde olanlar, ikazlarımı dikkate alarak hamleler yapmalılar. Yedek parça krizi de eş zamanlı olarak yaşanacaktır.

İnsanların alım gücü de bir anda çok düşecek, araba almayı çok lüks bir şey olarak görecekler.

O sırada tek kişilik, güzel özellikleri olan, güzel görünüşü olan, buna rağmen çok uygun fiyatla satılan ve çok az yakan arabalara büyük talep olacaktır.

Kendi kafalarına göre sahaya yön vermeye çabalayanlar var. Geçen defa yine ikaz etmiştim herkesi, şimdi bir daha ediyorum.

Adımın karıştırıldığı türlü oyunlar, aldatmacalar var. Benim selam bile vermeyeceğim, yanlarında beş dakika bile durmayacağım kişiler, benimle işler yapacakmış gibi konuşuyorlar.

Ben, LGBT savunucuları/destekçileri ile, insan ve organ kaçakçıları ile ancak harp yaparım, iş yapmam. Ben Ankara’yı arkalayanlarla da iş yapmam.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın