Gördünüz mü?

Kapalı çarşının tarumar olması ve borsanın çökmesi gerekiyorken, adamlar ne yaptılar?

Çünkü bütün veriler, değerler sahte… İşlem hacmi bile Ali Cengiz oyunları, onlar bile gerçek değil. Artık Türkiye’nin batmaz, çökmez bir borsası var. Borsa, tam bir sirke döndü. Ülkede hukuka uygun, dürüstçe ve normal seyrinde işleyen hiçbir şey bırakılmadı. Devlet, devlet olmaktan bütün kurum ve kuruluşları ile birlikte çoktan çıktı. Çeteye ve organize dolandırıcılık ile yağma sistemine dönüştürüldü.

Ülkede açlıktan on milyonlarca kişinin isyana kalkacağı gün bile, eğer bu hainler ve yağmacılar çetesi o oyunlara devam ederse, o borsa çökmemiş hatta rekor kırmış görünecek.

ABD, İngiltere, İsrail, Rusya, Çin, Japonya, İran, Suudi Amerika, BAE, Katar, Kuveyt, Almanya, Fransa ve daha onlarcası, bunun böyle olması için ortak hareket ediyorlar. Söz konusu bu ülkelerde de veriler, değerler gerçek değil. Dünyadaki karşılıksız paraların haddi hesabı yok şu anda… Çoktandır küresel mali kriz yaşanıyor ama İstanbul’a inat, İstanbul haklı çıkmasın diye, İstanbul açıkça zafer kazanmasın diye, binbir türlü hile ve oyunla üzerini örtüyorlar.

Hiçbir ülkede bağımsız, rahat hareket eden basın ve medya yok, her yer kontrol altında. Sosyal medya mecraları ise her gün daha da saçma sapan kararlar alarak bu sansürü ve baskıyı ve hileleri destekliyorlar. Lakin onların da artık hareket sahası çok daraldı.

Şu Fransa’da ve çevresinde yaşananlar dahi açlıktan meydana çıkmış bir isyan ve yağma hareketi, bunu bile şeffafça haber yapmıyorlar. Yapanlara da meydan bırakmıyorlar. Sosyal mecralarda bile meydan bırakmıyorlar. Müesses nizam, elindeki son kartları peş peşe oynayarak, baskı ve yasaklamaları iyice hukuk dışına çıkartarak ayakta kalmaya çabalıyor. Bu da aslında sonunun an meselesi olduğunu gözler önüne seriyor.

Bunların, mason tarikatı üzerinden organize olarak dünya genelinde bu oyunları oynaması, onca ülkede maliyelerin ve borsaların çökmediği manasına gelmiyor. Aksine, sessiz ve derinden öyle çöküyor ki açıkça çökmesinden bin beter sonuçları olacak. Hatta çoktandır oluyor ve o sorunlar gün gün devleşiyor. Nakit para yok, yatırımcı yok, imalat yok, ihracat yok, piyasada doğru düzgün alış veriş de yok, batan çok ama verilere bakın, bilimsel izahı yapılamayacak halde veriler, göstergeler var.

Şu anda da dünyada aslında tek devlet sistemi var. Bütün devletleri arka plandan bir kişi, Deccal yönlendiriyor. İç gruplar arasında sorunlar, ayrışmalar da var ama bunlar temelden sorunlara ve ayrışmalara sebep olmuyor.

İşte Rusya batmasın, Rusya dağılmasın, Rusya’da askeri ya da sivil darbe olmasın diye, dünyanın geriye kalanı seferber oldular. Daha önce de yazmıştım, işi o seviyeye getirdim ki sadece dünya genelinde haberler olağan akışına bırakılmış olsaydı bile, Rusya’da Deccal’ın kuklası olan siyasi/idari kadro tamamen devrilmişti.

Hala bunları göremeyenler, sağda solda saçma sapan siyasi ve mali analizler, yorumlar yapmayı bıraksınlar. Kendilerini rezil etmesinler. Çünkü çok çok kısa süre sonra, bu zorlama sistem, bu iyice köşeye sıkışmış sistem gürültü ile yıkılacak. Hep dediğim gibi, domino taşları misali peş peşe devrilecek o hükumetler, o dev şirketler ve o gün geldiğinde, bu günlerde hala o saçma yorumları yapanlara her yerde gülecekler. Bütün insanlık gülecek…

Ne yer altı, ne yer üstü…
Her yer çıkmaz sokak ve Deccal açıkça meydana çıkarak kendini gösterse bile, dünya genelindeki bu sistemi daha fazla ayakta tutamayacak.

Varlıklarınızı hatta gayr-i menkullerinizi bile değerli madenlere çevirin, değerli madenlerinizi sadece elinizde/kontrolünüzde tutun, sakın ani kararlar almayın.

Herkes suçu birbirine atıyor, asıl suçlu Arap bilinenler… Hani trilyon dolarla yatırımlar? Sıksanız ya ümüklerini, sıkamıyor musunuz?

“Ulan yalancılar, tiyatrocular, getirin trilyon dolarları? Kaç yüz kişi ile hava bastınız, ne görüntüler verdiniz, hepsi mi sahtekarlıktı?” diyemiyor musunuz?

Nahyan’a gidin, sıkın ümüğünü ve “Pislik herif, senin havalı civalı hareketlerin yüzünden mahvoldu sahanın dengeleri… Mfs dünkü çocuk mu da aklına esen çıkışı hemen yapıp oranın buranın dengelerini yıktın sen?” deyin… Diyemiyor musunuz?

Esed’e gidin, ondan hesap sorun? O da mı olmuyor? Putin’e hesap sorun?

Şeytanlaşmış rezil herifler olmasaydınız, şimdi Suriye’de, Güney Azerbaycan’da, Irak’ta yatırımları bile başlatmıştım ve bu hallere düşmemiştiniz. Size de yaramıştı…

Boğulun, pisliğinizde boğulun. Bütün dünyayı yakmadan, yıkmadan, boğmadan rahat bırakmayacağım ve yatırım falan yapmayacağım, yaptırmayacağım. İstesem, iki güne, en geç iki güne, trilyon dolarla yatırımlar yapacak tarafları Türkiye’ye çekerim. Öyle hesapsızca mfs taklidi yapıp ortada kalanları, ta Bay Kemal denilen basit piyona kadar hesaba çekin? Olmuyor mu?

Olmuyor değil mi? Çünkü her kısmında beraberdiniz, danışıklı dövüşüyordunuz. Her pisliği hep beraber yapıyordunuz. Türk milletini de kandırıyordunuz.

Çağırın o Deccal’ı, çıksın meydana, düzeltsin bu pisliğini ya da bir halta yaramıyorsa, alsın topunu sektirip gitsin. Orayı burayı LGBT sapığı yapmakla, ayinci ve büyücü yapmakla, kara paracılıkla dünya düzeni ayakta falan tutulamaz. Saçma sapan işlerle uğraşmasın daha fazla…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın