Çok ölü var çok

Çok ölü var çok. Dikkat edin, destek olun, Sezen Aksu isimli hain büyücü de ölmesin…

Onlarca senedir kadının bütün işi satanistlik, büyücülük, ayincilik, cinayet, işkence, çıplaklık, namussuzluk, aileyi ve sosyal düzeni yıkmak, kötülük, kötülük, kötülük…

Eminim ki işi bozduğu, yuvasını yıktığı, ölüme sürüklediği kişilerin net sayısını bilmiyordur.

Nasıl olmuş da bu güne kadar hayatta kalmasına izin verilmiş, çok tuhaf…

Sıkıldım artık bu dünyadaki şeytanlıktan, kötülükten, zulümden, dinsizlikten, utanmazlıktan, fitne ve fesattan…

Yığın yığın göndereceğim sizleri cehenneme ve sonra yanımda dik durmayan ve millet denilen şu sürünün de epeyi kısmını peşinizden göndereceğim.

Başınıza gelenlere yine inanamayacaksınız. Yine korkuyla, acizlikle, çaresizlikle ve yığın yığın ölerek cehenneminize def olacaksınız. Yine beni durdursun diye, güya babanız olan İblis’e yalvaracaksınız ve yine o anlarda ben onu kızarmış tavuğa çevirmiş olacağım.

Mümkün olur mu bilmem ama olacaksa Allah’tan dilerim ki Nuh tufanı gibi bir tufan dahi kopsun ama yine de bu gezegen temizlensin. Bu acı, bu göz yaşı dursun. Şu bebekler, çocuklar, gençler ve kadınlar bari ölerek kurtulsun.

Onlarca devletin organize şekilde insan ve organ kaçakçılığı, ayrıca fuhuş ve sübyancılık işi yaptığını, yaptırdığını çoktan öğrendiği halde hala hiç bir mücadele vermeyen dünya genelindeki şu yığınlara da lanet gelsin.

Vıcık vıcık şeytanlaşmış acayip mahluklar. İnsan doğmuş ama insan kalamamış şeytanlar… Daha bu kadar pislikle, acıyla, sorunla değil, benimle uğraşmanın yollarına bakıyorlar. Aralarından epeyi kısmı da güya müslüman, güya tarikat ehli…

Sözün bittiği yer, çoktan geçildi.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın