Niye kızdılar, anlamadım.

Ben çoktan “Avrupadaki insan topluluklarını sessiz, sakin tutan büyüleri çözeceğiz. Zihin kontrolü yapan cihazları da bozacağız.” demiştim.

Bunlar da bir başlangıç…
Aslında o günlerden itibaren çözdük, bozduk ama asıl mesele şu ki son zamanlarda çok büyücüler kaybettiler. Üstelik üst seviyeden büyücüler de kaybettiler. O büyülerin yenilerini artık yapamıyorlar. Çok cinler de kaybettiler. Cinler arasından, çok özel, çok tecrübeli olanları da kaybettiler. Yeni yeni yaptıkları büyüler bu nedenle de tam tutmuyor.

Avrupa da Türkler karşısındaki metafizik savaşı tamamen kaybetti. Bu topun buradan döndürülme ihtimali sıfır… Çok büyük bir hızla Avrupa çökecek, dağılacak, batacak, mahvolacak ve güneş battığı yerden, İstanbul’dan yeniden doğacak. İngiltere bile isyan ülkesi olacak. Gerisini siz düşünün, hayal edin.

En başından bu güne kadar satanist merkezi olan o Papalığı da yok edeceğim. Bunu yıllardır biliyorlar zaten… Şimdi bunu da baştan yazdım, yine dikkatlerinden kaçmaz inşaallah. Sonra, söylediklerimin vakti geliyor, yaşanıyor ve hala şok haline giriyorlar.

İnanç hürriyetine, ibadet hürriyetine evet ama kimsenin satanist olma, kasten dünya insanlığına akıl almaz zararlar verme, dünyayı kara paracılığa boğmaz, mafyalar ve terör örgütleri kurup yönetme, milletleri sömürme, iblis için ayinler yapma ve insanları kurban etme hürriyeti olamaz. Bu, Papalık bile olsa…

Dünden beri ayinler yapıyorlar. Belki de on binlerce insanı ayinlerde İblis’e kurban ettiler. Bir yandan da bu cesetlerle büyüler yaptılar. Hala devam ediyorlar. Avrupa’yı şu halden ayinlerle, metafizikle, büyülerle kurtaracaklar güya…

Allah’a yemin olsun ki son süreçte bile hala Ankara’nın yanında, İstanbul’un karşısında duran her yeri çok ağır cezalandıracağım. Bu Avrupa da olsa, Rusya da olsa, Çin de olsa, Arap denilenler de olsa… Yerin altındaki koca koca şehirler bile olsa…

Herkes bunu istedi, bu dünyanın altının üstüne gelmesini istedi. O kadar ikazlar ettim, kararlarını bu yönde verdiler.

Şimdi güçleri yetiyorsa, hepsi ittifak ederek bile olsa, haydi beni ve sistemimi durdursunlar.

Rusya öldü beyler! En fazla iki ay bu ölümü gizleyebilirler. Kimse sizi kandıramasın. Sömürülmeyin, soyulmayın, olmayacak işlerin/planların içinde figüran da olmayın.

Devletlerin ölümü insanların ölümü gibi olmaz. En geç iki ay sonra çok başka bir Rusya ve dünya olacak. Bu gerçeği de göz ardı etmeyin ve her sahada iyice kaybedenlerden olmayın.

Hala anlayamamış olanlar var gibi…

En açık şekilde yazıyorum. Kendilerine FETÖ denilen grupların tamamıyla, bundan sonra benim kan davam var.

Bir gram bile aklınız, mantığınız kaldıysa, senelerdir nelere sebep olabildiğimi görüp anladıysanız, o grupların hepsinden zaten çok uzak durursunuz.

Onlarla iş yapanları değil sadece, onlara selam verenleri hatta tebessüm edenleri bile tarihin çöplüğüne gömeceğim. Sadece TR’de değil, ABD’de, Rusya’da, İsrail’de, Ermenistan’da, Avrupa ülkelerinde hatta Vatikan’da olanları bile FETÖ denilenlerle birlikte hala paslaşanları çökerteceğim.

İttifak halinde Katolik aleminin bile İstanbul karşısında ne kadar aciz kaldığını görmek isteyenler, hemen güvenilir medyumlara gitsinler. Şu anlarda metafizik sahada neler yaşandığını sorsunlar.

Ve bilin ki bir yandan metafizik çatışmadayım, bir yandan gerçekten çayımı içiyorum. Bir yandan burada yayınlar yapıyorum. Bir yandan da internetten faydalı videolar izliyorum. O kadar rahatım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın