Gerçek bir Ankebut Ağı kalmadı

Şu anda Rusya avucumun içinde…
Bütün taraflar da bunu biliyorlar. Sergilenen orta oyunları da bu gerçeği gizlemek için…

Hakkari ve civarı, şu zamanlarda fazlasıyla riskli…

Muğla ve civarı da şu zamanlarda aşırı riskli…

Dünya genelinde, bana dost olanların, bana düşman olanların ve bir de tarafsız kalanların bütün metafizikçileri, son birkaç saatte dünya genelinde metafizik çatışmada neler yaşandığına bir baksınlar. Hala bakmamışlarsa, hala haberdar olmamışlarsa… Metafizik sahada da gerçek bir Ankebut Ağı kalmadı. Acınası hallerdeler. Dünyanın muhtelif yerlerinde çok sayıda yer altı şehrinde ciddi sorunlar var. Son yaşanan depremlerin bazılarına yine yer altı şehirlerindeki sorunlar sebep oldu.

İblis de Deccal da metafizik sinyallerle o kadar çarpılıyorlar ki konuşulanları bile doğru düzgün anlayamıyorlar. İdrakları çok kapalı, muhakemeleri sorunlu, kendilerini bile koruyamaz hallerdeler.

Rusya’daki mücadele sadece Wagner ile sınırlı değil. Wagner yok edilebilse bile, bu mücadele durmayacak, bitmeyecek ve sonuca ulaşacak.

Fransa’nın akıbetini de çok önceden ve tekrarla yazmıştım. Çöplük misali olacak, ceset misali olacak, başına gelmeyen kalmayacak. Muhtemelen, aç kalmış başka Avrupa ülkeleri tarafından yağmalanacak. Fransız milleti diye bir millet yok. Onların da çoğu Çingene…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın