Kim ne derse desin, biz penguen eti yiyeceğiz

Yakın gelecekte, dünyanın muhtelif yerlerini, Türkiye merkezli olarak, geniş ve uzun kanallarla doldururken, bir yandan da penguenlerin sayısını artıracağız.

Dünya insanlığının bol bol penguen eti yemesini ve bu sayede de sağlıklı olmasını sağlayacağız.

Penguenlerin, uzaylı insan türleri tarafından yenilen hayvanlar olarak kalmasına daha fazla izin vermeyeceğiz. Basit oyunlarla, aldatıcı sözde bilimsel açıklamalarla ve ayrıca hukuk dışı kararlarla, yasaklamalarla, cezalarla, dünya insanlığına yasaklanan hayvanlar olarak kalmasına, daha fazla izin vermeyeceğiz.

Penguenler, görünüş olarak çirkin hayvanlar değiller. Pislik içinde yaşayan ve insana tiksindirici görünen hayvanlar da değiller. Azı dişleri ile vahşice avlanan yırtıcı hayvanlardan da değiller. Tırnakları ile avlarını vahşice kapan ve sonra parçalayarak yiyen hayvanlardan da değiller. Penguenler, eti yenmesi haram olmayan yani yenilmesi helal olan hayvanlar arasındalar.

Penguenler, uygun şartları bulabildiklerinde gayet temiz ve sağlıklı yaşayan hayvanlar… Sürekli balıklar, deniz kabukluları ve bol bol da kalamar yedikleri için, protein seviyesi gayet yüksek olan, vücudunda faydalı yağlar da bulunan ve insanlar için de çok besleyici eti olan hayvanlar.

Penguenler, -40 derece ile +40 derece arasındaki sıcaklıklarda sağlıklı şekilde yaşayabilirler. Soğuktan alınarak sıcak yere konulsalar, kolayca çevre şartlarına uyum sağlarlar. Sıcaktan alınarak soğuk çevre şartlarına konsalar da uyum sağlarlar. İnsanlardan korkmazlar, kaçmazlar. Bütün bu uygun özelliklerinin yanı sıra penguenler, karada da denizde de insanlar tarafından çok zorluk çekilmeden avlanabilirler.

Penguenlerin boyları yaklaşık 30 cm ile 105 cm arasında değişir. İmparator pengueni denilen cinsinden olanların, 45 kg ağırlığa ulaştıkları da bilinir.

Bazı insanların zan ettiği gibi penguenler sadece çok soğuk iklime sahip yerlerde yaşamazlar. Dünyada bilinen 18 penguen cinsinden sadece dördü çok soğuk iklimlerde yaşarlar. Diğerleri ise ılıman iklimlerde gayet sağlıklı şekilde yaşarlar.

Sürekli deniz suyu akıntısı bulunacak ve sürekli temiz, serin kalacak olan su kanallarında, binlerce km boyunca rahat rahat ve serince yaşayabileceklerinden şüphe edilmemelidir.

Dünya insanlığına, art niyetli şekilde sürekli yalan bilgiler verilen çok yüksek sayıdaki meseleden biri de bu…

Penguenlerin soyu tükenmiyor. Kolay kolay da tükenebilecek şartlarda değiller ve penguenleri dünyamızda gizlice yaşayan bazı uzaylı insan türleri kontrollü şekilde avlıyorlar, yiyorlar. Etini çok da beğeniyorlar.

Penguen etinde civa bulunabileceği iddiasıyla, penguen etinden uzak durulmasının tavsiye edilmesi de art niyetli bir tavır. Civa, kirlenen denizler nedeniyle bütün deniz canlılarında bulunabiliyor. Bu, penguen etinin sağlıklı olup olmamasıyla alakalı bir mesele değil.

Türkiye’nin denize sınırı olan illerindeki sahillerini de dünya insanlığının hayranlıkla bahsedeceği Türkiye içindeki uçsuz bucaksız kanallarını da penguenlerle bol bol dolduracağız. Penguenlerin uygun cinslerinin beslendiği penguen çiftliklerinin Türkiye’nin iç bölgelerinde bile tesis edilmesi ve bu çiftliklerin söz konusu kanallardan sürekli beslenmesi için devlet desteği ve teşviki uygulayacağız.

Penguen meselesindeki oyunları, hileleri de bozacak ve milletçe kabullenişlerimizi doğru yönde değiştireceğiz. Penguenler, bir kuş türüdür. Tıpkı tavuklar misali, uçamayan bir kuş türüdür. Temiz ve sağlıklı hayvanlardır ve etlerinin yenilmesinde dinen de tıbben de vicdanen de bir mahzur yoktur.

İşe, ilk olarak, nereden türediği belirsiz “penguen” ismi yerine, bu hayvanlara gerçekten Türkçe bir isim verilerek başlanmalıdır.

Her gün tertemiz denizlerde serbestçe ve uzun süre yüzen…

Her gün tertemiz ve taze deniz canlılarını yiyerek beslenen…

Her gün karada geçirdiği süre içinde de temiz kalan ve temiz hava soluyan penguenlerin, etlerinin sağlıksız olması mümkün olamaz.

Penguen eti insanlar için çok faydalı ve besleyici. İlgili uzmanların, çocukların daha sağlıklı gelişmesi için bol bol penguen eti yedirilmesini tavsiye etmesi gerekir.

Bol proteinli beslenme, temiz beden, temiz hava, bol hareket, hepsi de penguenlerde… Penguenler, dünya insanlığı için en önde gelen besin/protein kaynaklarından biri olmalı.

Kaz ve ördek etinden bile öncelikle, penguen eti tavsiye edilmeli.

Penguen yağı da çok çok faydalı ve insanlara hususi olarak tavsiye edilmeli. Hususiyle çocukların yeteri kadar penguen yağı tüketebilmesi sağlanmalı.

Penguen eti ve yağı, kısa sürede insanların vücutlarında toparlanmaya sebep olacak değerlere sahip. Beyin ve zihin de faaliyetlerinde iyileşmelere sebep olacaktır. Hafızayı dahi güçlendirecek, ruhi/psikolojik bazı sorunların da iyileşmesine sebep olacaktır.

Tıp sahasında, yan etkisi olmayan ve gerçekten tedaviye sebep olan ilaçlar yapılırken de penguen yağı kullanılmalı. Kozmetik sektöründe penguen yağı kullanılması çok isabetli olacaktır.

Türkiye kadar, Rusya’nın arazi ve iklim şartları da penguen çiftlikleri tesis etmek için uygun…

Doğru arazi ve iklim şartlarına, doğru penguen cinsi götürülmeli. Ayrıca, penguenlerin dünyanın tabii manyetik alanına bağlı dengeleri var. Kuzey yarım kürede pek yaşamak istemiyorlar. Bu hususta da akademik seviyede çalışmalar yapılmalı ama mason, satanist sözde bilim adamlarının bu çalışma ekiplerine sızmalarına asla izin verilmemeli.

Tesis edilecek penguen çiftliklerinde, elektromanyetik kirliliğe karşı faraday kafesli koruma kalkanı yapılmazsa, netice hüsran olabilir.

Penguen eti, insanlarda beyin faaliyetlerini iyileştirmekle kalmaz, metafizik kabiliyetlerin de güçlenmesine sebep olur.

Metafizikçiler için de iyi bir besindir. Durugörü kabiliyetini de güçlendirir.

Penguen yağından doğru usullerle yapılacak kremler, yaşlanmaya karşı tabii bir ilaç olur.

Bazı penguen cinsleri, zorlu şartlara düşerlerse, aylarca aç kalabilirler. Bu sırada vücutlarındaki yağı yakarlar ve hızla kilo verirler.

Penguenler, kolayca ölen hayvanlar değildir. Bu yönüyle de besiciliğe uygundur.

Kanatlı hayvanlarda, diğer hayvan türlerinde olduğu gibi idrar ve dışkı ayrı ayrı atılmaz.

İdrar da dışkı ile birlikte atılır. Bu nedenle kanatlıların/kuşların dışkıları çok keskindir, yıpratıcıdır, kimyevi özellikleri kuvvetlidir. Aynı zamanda kanatlıların dışkıları çok değerli bir tabii gübredir.

Penguenlerin dışkıları ise, çok daha keskindir ve doğru şartlarda değerlendirilirse hazine gibidir. Hem gübre olarak hem de biogaz tesislerinde kullanılırken çok daha verimlidir.

Bu yönüyle bakılınca, penguen çiftlikleri kuracakların bu kadar keskin dışkılara karşı en baştan temizlik usullerini çalışmaları gerekir.

Gece yaptığım penguen yayınlarına İblis ayrı, uzaylı bazı türler ayrı kızmışlar. Çok sinirlenmişler.

Dünya insanlığının bu gerçeklerin farkına varmasını, sağlıklı olmasını, beyin/zihin faaliyetlerinin ve metafizik faaliyetlerinin güçlenmesini, bedeni ve ruhi hastalıkların ortadan kalkmasını, ömürlerin uzamasını istemiyorlar.

Üç nefeslik ömürler yaşıyoruz. Daha sağlıklı ve dengeli beslensek daha ileri yaşlara kadar yaşayabiliriz ve sağlıklı bir ihtiyarlık devri de yaşarız.

Her fırsatta bol bol et, süt, yumurta tüketmemiz gerekiyor. Kanlandıran, canlandıran, besleyen, dinç tutan, kuvvetli tutan tarzda beslenmemiz gerekiyor.

İşte penguenler de dünya insanlığına bu yolda çok büyük bir kolaylık ve fayda sağlayacak ve bunu istemeyenler de sayıda az değiller.

Günümüzde besiciliği yapılan tavuk cinslerinin pek çoğu, genleri ile oynanmış cinsler…

Bu yetmezmiş gibi, yeterince güneş ışığı görmeden, yeterince hareket etmeden yetişiyorlar. Gayet pis ortamlarda, hormonlu ve sağlıksız yemlerle yetişirlerken, hasta olmasınlar diye ilaç üstüne ilaç veriliyor bu tavuklara… Bütün hatalar ve kasıtlar üst üste ve bu tavukları yiyen insanlarda ibneleşme, cinsiyet değiştirme talebi, aşırı ve sürekli öfke halleri ve daha başka fiziki/ruhi sorunlar oluşuyor.

Penguenler doğru şartlarda beslenirlerse ve yaygın şekilde penguen eti ile yağı tüketilirse, bu sorunların hepsi hızla ortadan kalkacak.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın