Kendini mehdi olarak göstermek istiyor

Hakkında daha önce birkaç satır yazmıştım ama soranlar var.

Engin Avcı kodlamalı şahıs Türk değil, müslüman da değil. Gizli Ermeni dediğimiz kesimden ama Çingene yanı/kodları ağır basanlardan biri…

Metafizik görüşü yani durugörüsü var. Başka da bir marifeti yok. O kabiliyetini de şeytanlığa kullanıyor.

Uzun zamandır Akademi Dergisi takipçisi ve yayınlarımın peşinden kendince yayınlar yapıyor. Hem siyasi yayınlarında hem de dini paylaşımlarında açıkça münafıklık yapıyor.

Son aylarda metafizik sinyale daha çok giriyor, daha çok çarpılıyor ve dış görünüşü de bunu gözler önüne sermeye başladı. Aklının, idrakinin, dikkatinin, odaklanmasının da darbeler aldığı görülüyor. Bu nedenle, son aylardaki davranışlarıyla, yayınlarıyla kendini iyice açık etmeye başladı.

Kendini mehdi olarak göstermek istiyor ve sinsice bunun alt yapısını kurmaya çabalıyor. “Mehdi şunu yapacak, bunu yapacak” diyor, sonra kendisi onları yapmaya oynuyor. Hiçbir şey de yapamadığı için, hacca, umreye, şuraya, buraya gidiyor ve “şu kadar kaldım.”, “zuhuratta şunu gördüm” diye diye milleti oltasına düşürmeye oynuyor.

Adli ve tıbbi yetkililerin müdahale etmesi hale çoktan dönüştü ama Türkiye’de resmen sistem hala kriptoların ellerinde olduğu için, onu da sorun çıkartmadan izliyorlar. Hatta onun gibileri sahada basit maşalar olarak isteyerek kullanıyorlar, besliyorlar.

Bütün müslümanların, böyle kriptolara, böyle münafıklara, böyle sinsi insan şeytanlarına karşı çok dikkatli olması gerekiyor.

Engin Avcı, Ermeni/Hristiyan kökenli bir kişi. İsmailağa cemaatine sempatisi de buradan geliyor. Çünkü İsmailağa cemaatinin tıka basa gizli Ermeni/hristiyan dolu olduğunu en içeriden biliyor. Cübbeli denilen Ahmet Mahmut Ünlü isimli münafığın gizli Ermeni olduğunu da biliyor.

Engin Avcı da onlar gibi türlü pis işlerin içinde… Onda büyücülük işleri de çok. Ermeni/Hristiyan kökenli olanların çoğu da sistem tarafından bir süre sonra satanist bir zihniyete getiriliyor. Sonra sabah akşam illuminati, deccaliyet vs. diyerek güya ifşa yayınları yapıyorlar, aslında halka korku pompalıyorlar. Bu milletin üfleyerek yıkıp geçebileceği üç beş satanisti ve masonu, her şeye müdahale edebilen, her yeri yönetebilen kişiler olarak kabullenmenizi istiyorlar.

Gerçekten ifşa yapan bizler, yayın yapacak yer bile bulamıyoruz, her yerde açık hukuksuzlukla engelleniyoruz, sansürleniyoruz. Senelerdir cezalar, davalar, türlü sıkıntılar bitmek bilmiyor ama bu şarlatanlara sistem hiç sorun çıkartmıyor. Youtube da bile sansürlenmiyorlar. O kadar dahi sorun çıkartılmıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın