Atom altı parçalarının ayarını bozacağız

Ben artık çok sıkıldım o İblis’in kancıkça kararlarından ve tavırlarından…

Hep minderden kaçmasından…

Hep işleri uzatmasından…

Korkaklığından, düzenbazlığından…

Dünyadaki bütün metafizikçiler yakinen takip etsinler, bu dünyayı İblis’in ve cin/insan bütün çetelerinin başlarına yıkacağım.

İsteyen herkes bu metafizik çatışmada hemen karşıma geçsin, İblis’e sahip çıksın, onu korusun, güç yetirebiliyorsa…

Bunu da en çok şunun için yapıyorum. Bana güç yetiremeyen İblis ve çeteleri, bir süredir ekibimden tecrübeli birkaç kişiyi zihin kontrolünde tutuyor. Ben de sonunda patladım. Onlar zihin kontrolünde kaldıkça her gün sayısız cin ve insan şeytanı öldüreceğim. Uzaylı dünyalı fark etmeyecek. Sayısız yeri yakacağım. Sayısız lideri ve çetelerini çarpacağım. Sayısız fabrikaları bozacağım. Sayısız askeri ve sivil aracı imha edeceğim. En başta da askeri gemileri ve denizaltıları ve konteyner gemilerini bozup yakıp batıracağım. Kıtalar arası internet trafiği sağlayan kablo hatlarını da öncelikle bozacağım. Daha neler neler yapacağım.

Benzin döküp yaksam şu dünyayı, o kadar ağır kayıp ve hasara yol açmaz.

Ekibimden olan bir kişiye bile, evet sadece bir kişiye bile, akıl almaz sayıda cinle ve eş zamanlı olarak çok yüksek sayıda medyum insanla ve dağlar kadar büyülerle sürekli olarak musallat olunması ne demekmiş… Ve ekibime sıkıntı verilmesi benim için ne demekmiş ve ekibimden olanlar için neler yaparmışım, yerin altı da üstü de acı acı görecek.

Korkaklar, mümkün olsa bir kişiye trilyon kişiyle bile saldıracaklar. O kadar şeytanlar. Cesaretleri varsa, onları da ayrıca benim üzerime sevk etsinler de görelim.

O İblis’in dahi kollarını, bacaklarını kıracağım. Derisinde yanmamış bir yer bırakmayacağım.

Hedefimizdeki canlı ve cansız, insan ve cin, dünyalı ve uzaylı her şeyin atom altı parçalarının ayarını bozacağız. Aniden yüksek ısılar oluşacak, durduk yerde yanan ve kararan insanlar da olacak. Hiçbir teknoloji ve tıbbi müdahale, onların içten içten yanmalarını söndüremeyecek.

Cansız şeyler ise mukavetmetlerini kaybedecek, neyi taşıyorlarsa, artık taşıyamaz olacaklar. Bina, köprü, asma köprü, gizli askeri üs, radar ve sonar istasyonları, hava limanlarının kuleleri ve hatta pistleri, uçakların taşıyıcı gövdeleri ve tek tek yazılsa çok yer alacak binlerce şey sinyale girecek.

Bunların arasında, yer altı şehirlerinin çatılarını taşıyan sistemler bile var…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın