Gizliyorlar

Amerika kıtasındaki çok geniş bir çevrede, çok derin ve büyük bir kriz yaşanıyor ama insanlara hala okyanus akıntılarının dengeleri ve yosunlar diye diye masallar anlatıyorlar.

Aylar önce hiçbir sorun yokken çembere ala ala birkaç yayında işaretlendiğim o geniş bölgede…

An itibariyle manyetik alan dengesi bozuk. Gazların dengesi bozuk. Rüzgarların, yağışların dengesi bozuk. Toprağın ısısı, dengesi bozuk. Okyanus suyunun dengesi bozuk. Kuşların ve okyanus canlılarının dengesi bozuk. Okyanus suları dipten dipten fazlasıyla ısınıyor. Yerin hareketleri yani deprem hareketleri de normal dışı… Bölgenin her yerinde, bu kadar vahim seviyedeki sorunları gözler önüne seren hadiseler yaşanmaya devam ediyor. Canlılar tuhaf şekilde ölüyor. İnsanlar bile sürekli yeryüzüne sızan gazlardan ötürü aniden rahatsızlanıyor.

Bilinen dünya tarihinde bu güne kadar hiç görülmemiş olan çok ama çok büyük afetler bağıra bağıra geliyorlar ama ABD’nin resmi yetkilileri hala ABD halkı için bir şeyler yapmak yerine… Karşımda hain Ankara hükumetini ayakta tutmak, hain Moskova hükumetini ayakta tutmak için çırpınıyorlar. Dünya genelindeki insan, organ, uyuşturucu kaçakçılığını ve sömürme düzenini ayakta tutmak için çırpınıyorlar. İsrail’e ve İngiltere’ye köpeklik etmek için çırpınıyorlar. İçi boş, kof, üflense yıkılacak olan Çin’i dünya devi gibi göstermek için çırpınıyorlar.

ABD’den ve bütünüyle Amerika kıtasından sesimi duyanlar, bu ikazlarımı elden ele tanıdıklarına göndersinler. Oralarda akıl almaz acılar yaşanacak. Kısa sürede ve kendi imkanlarıyla nasıl tedbirler alabileceklerine baksınlar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın