Ankara’nın canı cehenneme…

Ankara ile anlaşmayacağım. Ankara, benim muhatabım değil. Düşmanım bile değil. Ankara mevzu bahis bile değil. Ben Ankara’yı arkalayanları yerden yere vurmadan durmayacağım.

Öyle ki Beyaz Saray’da, Kremlin’de, AB merkezinde, NATO merkezinde, Vatikan’da, İspanya’da, italya’da, İsrail’de, Azerbaycan’da, Almanya’da, İngiltere’de bile olsalar.. O Kaliforniya’nın altındaki yer altı şehrinde bile olsalar, kutuplarda bile olsalar, Hindistan’ın, Çin’in Rusya’nın altında ve üstünde bile olsalar, hepsini tarihe gömeceğim.

Sonra da Ankara’nın, üzerine basılıp geçilecek birkaç böcekten ibaret olduğunu dünyaya göstereceğim.

Hiç kimse dedikodulara kulak asmasın ve yanlış hesaplar içine dahil olmasın. Daha önce benzeri oyunlarla aldatılanlar, şimdi bir daha aldatılmasın ve oyalanmasın ve sömürülmesin.

Putin’le de Esed ile de anlaşmayacağım. O Esed’e dahi yaptığının karşılığını vereceğim, sadece en uygun vakti kolluyorum ve o vakte kadar şartları olgulaştırıyorum.

FETÖ denilen gruplar ile de anlaşmayacağım. Zaten artık herkesten önce onları ezip geçmek istiyorum. Başlarına sadece Türkiye’yi değil, bütün dünya dengelerini yıkacağım. Başka ülkelerde bile nefes alamayacaklar. Zamanla hepsi Türkiye’ye iade edilecekler ve gerekeni yaptıracağım.

Türkiye içinde ve dışında, bana yetecek kadar gruplar var. Hep dediğim gibi, öyle olmuyorsa, böyle… Zamanı uzar, çok can yana yana o günlere varılır ama netice değişmez. Ben hala aynı şeyleri söylüyorum. Yerin altı üstüne gelecek, karışmayacağım, düzeltmeyeceğim, korumayacağım. Bu, dünya genelinde olacak. Kimse karşımda ayakta kalamayacak. Bu nedenle de acele etmeyeceğim. Artık iyi niyetle, merhametle davranarak fırsatlar oluşturmayacağım. Ne kadar çok karaktersizi, kuralsızı cehenneme sevk ederek bu işi tamamlayabileceğime bakacağım.

Bana kuru kalabalık lazım değil. Namertler, nankörler, şeytanlaşmışlar, her an her şeyi yapabilecekler, hiçbir değeri kalmamış olanlar lazım değil. Az olsun, öz olsun… Ben onlarla dünyayı değil, dünyaları bile fethederim.

Bir şekilde benden teyit etmedikten sonra, ismimin karıştırıldığı planlara, projelere, vaatlere hiç itibar etmeyin.

Ben bu dünyayı yakmadan, yıkmadan düzeltmeyeceğim, çünkü muhataplarımın çoğu, kararlarıyla, davranışlarıyla bunun böyle olmasını istediler. Ve ben onlara nasihat etmekten, onları ikaz etmekten, onlara tahammül etmekten yoruldum ve artık onların istediği akıl almaz, dehşete düşürücü son sahneleri hazırlamakla meşgulüm.

Çok da kafanıza takmayın, ilahi adalet var ve herkes hak ettiğini bulur, yaşar. Çay var, bayram çayı, içer misiniz?

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın