Amerika kıtasının çekeceği çok

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Hocam Selamun Alekum. Nasilsiniz? Iyimisiniz? Size hep bir konu ile alakali ulasiyorum kusura bakmayin. Sizin gundeminizin ne kadar yogun oldugunu bilgidim icin cok rahatsiz etmek istemiyorum. Daha once size danistigim gibi ABD’den tasinma konusu icin size tekrar yaziyorum. Bugun metafizik kabiliyeti olan birisi ile tanistim oda sizinde bahsettiginiz seylere paralel seyler soyledi ve 2025 kadar Amerika diye bir yer kalmayacagini soyledi. Suan maddi olarak imkanim yok ama imkanlarimi olusturup Kuzey ulkelerinden birine tasinmayi dusumuyorum. Amerikada gecim gercekten zorlasti ve birseyler yapmak pek mumkun gorunmuyor. Bosu bosuna enerji harcamanin bir anlami yok gercekten. Ayrica okumalara hala devam ediyorum henuz metafizik anlamda bir gelisme yok hocam. Kendimi duzeltmeye yanlis yaptigim seyleri duzeltmeye calisiyorum. Okuma sayisini elimden geldigince arttirmaya gayret ediyorum. Bilgisayar basinda calisirken surekli dualari dinliyorum. Sizle iletisimimi koparmak istemedigim icin ara ara boyle yazmak istiyorum. Hakkinizi helal edin hocam.

Mehmet Fahri Sertkaya: = vas. Hamd olsun iyiyim. Bayramın mübarek olsun. Bence doğru yoldasın. ABD’nin hatta bütünüyle Amerika kıtasının çekeceği çok. Dünyanın diğer bölgelerine, ülkelerine, milletlerine bu kadar yaptıklarından sonra yerle bir olmaları hiç şaşırtıcı olmayacak zaten. Geriye bir şeyler kalacak da kalana Amerika kıtası ve ABD denebilecek mi, yaşayarak göreceğiz inş. Okumalara ve maneviyatına gayretini terk etme. Ellerinden ve beyninden metafizik sinyal yaymayı da ihmal etme.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın