28 Kasım 2021

“Bu rüyamı detaylı tabir edecek değilim. Bu, türlü türlü gereksiz sıkıntılara sebep olur ve olağan akışı da bozmuş olurum. Lakin hiç şüphe duymadan şunu söyleyebilirim”

Eminim ki çoğunuz bu paylaşımı unutmuşsunuzdur.

Bu yayından çok kısa süre sonra, bununla alakalı ve yazılı bir yayın daha yaptım. “Rüyada gördüğüm bando takımı, Rusyanın bandosu mu yoksa Ukrayna’nın bando takımı mıydı, emin olamadım.” dedim.

Çoğunuz yayınları hemen tercüme ettirerek arşivliyorsunuz. Hemen baktırın, söz konusu bu paylaşımımı da bulacaksınız.

Rüyada gördüğüm bando takımı hem Rusya bandosuydu hem de Ukrayna bandosuydu. Rüyanın başında birinin bandosu gibi gösterildi, devamında diğerinin bandosu gibi gösterildi.

Ben, “Aslında iki ülkeden hangisinin bandosuydu, emin olamadım” dediğim yayını yaptığım gibi, sizin metafizikçileriniz, astrologlarınız, rüya tabiri uzmanlarınız hemen konuyu anlamalıydılar.

Yaptığım o yayınlardan ve devamındaki haftalar boyunca yaptığım alakalı yayınlardan, kendine “yanlış yön” bulan İngiltere Kraliyet ailesi ve onların emrinde olan Putin ile çetesi, sadece iki-üç ay sonra Ukraynaya yönelik sözde “özel askeri operasyon”u başlattılar. Bu, kara paralarını iyice kestiğim Ankebut Ağı ülkelerinin, yeni kara para bulma çabasından başka bir şey değildi. Gerçek bir savaş değildi. Hep insan, organ, uyuşturucu kaçakçılığı hedeflendi. Bu işlerin başını da İngiltere, İsrail ve ABD çekti.

Ukraynaya sözde “özel askeri operasyon” başlatmaları, tarihi ve hayati bir hataydı. Sonra ben “Danışıklı dövüşü ve hala İngiltere’ye çalışmayı bırak. Ukrayna’yı gerçekten ez. Ya savaşa savaşa muzaffer olacaksın ya da savaşa savaşa yok olacaksın” diye, birkaç farklı zamanda farklı yayınlar yaptım ve Putin’i tekrarla ikaz ettim. Bu yayınları da hemen Akademi Dergisi arşivinde bulabilirsiniz. Çoğunuzun hafızasında da duruyordur.

Rüyanın, o gün yapmadığım tam tabiri de zaten buydu… Hala İstanbul’a uymayan ve İstanbul’un karşısında, İngiltere’nin emrinde olan Putin ve çetesini, işin sonunda İstanbul devirecekti ve bu, bu rüya ile en baştan haber verilmişti.

Bu süreçte, çoktan insanlıktan çıkılmış, ar ve namus kalmamış, cinsi sapıklık neredeyse her eve girmiş bulunan Ukrayna da cezasını bulmalıydı ve şimdilik kısmen buldu. Rusyadan başlayan yıkıcı darbe, önce Ukraynayı yıktı, devamında Avrupayı da dolaştı (siyasi ve mali dengelerini) yıktı, döndü tekrar Rusya’yı vurdu ve onu da yıktı. Şimdi, yaşanan bunca saçmalığa, ihanete, zulme, haksızlığa tahammül etmeyecek olan “arkadaşım”, o cephede üzerine düşen son hamleyi yapacak. Rüyada telefonla görüştüğüm arkadaşım, bu manaya geliyor.

Rusyayı ve Rus halkını İngiltere’nin, İsrail’in, ABD’nin basit piyonu olmaktan kurtaracak. Rusya, İstanbul ile yan yana saf tutacak. Şimdi o rüyadan artık anlayabiliyorsunuz ki Türk ülkelerindeki bağlantılarım da peş peşe aynını yapacaklar ve oralar da İstanbul ile yan yana duracaklar.

Evet… Siz ne yapıyordunuz, hain Ankara hükumetini ayakta tutmaya mı oynuyordunuz?

Bunu yapmaya çabalarken Rusya kartını da mı kullanıyordunuz?

Kendinizi siyasi ve/veya askeri dehalar olarak görüyorsunuz ama aslında burnunuzun önünü bile görmüyorsunuz.

Geçmiş olsun. Bu topun buradan dönmesi, ölenin tekrar dirilmesi kadar imkansız.

Haydi şimdi dünya genelindeki bütün adamlarınızı uyandırın, kaldırın ayağa ve hepsi aynı anda ayinlere, büyülere başlasınlar.

Bütün medyumlarınızı da seferber edin. Yer altı şehirlerindekileri de seferber edin. Bakalım bu kadar büyük ve kaçınılmaz bir çöküşü geriye sarabiliyor musunuz metafizikle…

Gerçi metafizik sahada da gerçek sahadaki kadar büyük yıkılmış ve çökmüş vaziyettesiniz.

Ben size ne dedim yıllardır?

Tıpkı peygamberler misali davrandım. Defalarca, defalarca nasihat ettim, ikaz ettim, mühlet verdim, sabır ettim. Bir gün bu sonu yaşacağınız, yıllar öncesinden zaten gözler önündeydi.

Dünya genelindeki bütün taraflara sesleniyorum.

Ne Suudi Amerika kalacak, ne Kuveyt, ne Katar, ne BAE ne Umman, ne Ürdün, ne Singapur, ne Belçika, ne Hollanda kalacak. Suni devletler, maşa devletler sanki büyük bir süpürge tarafından süpürülmüş gibi olacaklar. Buralardaki taşınabilir bütün varlıklarınızı güvenli limanlara götürün ve acele edin. Taşınmaz varlıklarınızı da en kısa sürede elinizden çıkartın.

Bundan sonra işler çok hızlanacak ve ikazlarımdan kısa süre sonrasında söylediğim şeyler yaşanacak. Bundan sonra ikaz, nasihat, mühlet yok.

Molla Cami: Bilhassa devlet adamlarının bando ve mızıka görmeleri kendileri için hayra işaret eder. Bando görmek şan ve şerefle de tabir olunur. Kapısı önünde bando ve mızıka çalındığını gören, ehil biri ise büyük bir makama geçer. Bando ve mızıka alayında görülen arıza, şan ve şerefte görülecek değişikliğe işaret eder.

Seyyid Süleyman: Rüyada bando ve mızıka görmek, devlet idarecileriyle bilhassa askeri erkan ile tabir edilir ve iyidir. Bando, savaş alanlarında askerlerin kahramanlık duygularını kamçıladığı için hayra delalet eder. Rüyasında bando ve mızıka dinlediğini gören, devlet idarecileri vasıtasıyla şeref ve mevki sahibi olur. Bandoda mızıka çaldığını gören, malını Allah (C.C.) yolunda harcar. Kapı önünde mızıka çalındığını gören ehilse, büyük bir makama gelir. Ehil değilse, büyük bir zattan hayır görür.

İhya: Meydanları ve stadyumları dolduran kalabalıklar döküntü insanlara, amaçsız ve şuursuz kitlelere, Kendini kalabalıklar içinde iyi bir konumda görmek rütbeye, hükmetme yetkisine ve isim yapmaya, Kalabalık görmek tüccar için bol müşteriye, ağzı dualı kimse için ondan dua isteyenin çok olmasına, Kamu menfaatine yahut hayırlı bir maksatla bir araya toplanan insanların meydana getirdiği kalabalık rahmet ve nusrete, hayır ve berekete delalet eder.

Molla Cami: Bir kimse rüyada kalabalık ve izdiham olduğunu görse, rütbe ve saltanatı büyük olur ve isim yapar. Eğer o kimse tüccar ise, müşterisi çok olur, duası makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur.

Diyanet: Bir kimsenin rüyasında birtakım kalabalık kişilerin arasında bulunduğunu ve onların aralarından çıkamadığını görmesi; o kimsenin büyük bir devlete nail olacağına delalet eder. Rüyanızda herhangi bir kalabalığın arasından yol bulup bir kenara çekildiğinizi görmeniz; eğer tüccar iseniz kazancınızın artacağına, eğer memur iseniz terfi edeceğinize, eğer öğrenci iseniz sınıfınızı geçeceğinize veya mezun olacağınıza, eğer ev hanımı iseniz eşiniz ile aranızın çok iyi olacağına ve mutluluğunuzun artacağına işaret şeklinde yorumlanır.

Nablusi: Bir kimse rüyada kalabalık ve izdiham olduğunu görse, o kimsenin askeri çok, rütbe ve saltanatı büyük olur ve isim yapar. Eğer o kimse tüccar ise, müşterisi çok olur, duası makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur.

Rüyada Göçük Altında Kalmak
Yaşanacak kötü durumlar karşısında büyük bir mahcubiyet yaşanacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına ve aile hayatında büyük tartışmalar ve sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada enkaz görülmesi, keder ve sıkıntı ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında evinin önünde bir enkaz görmesi; o evin sakinlerinin bir musibete maruz kalacaklarına, enkazın oradan kaldırıldığını görmesi ise; rüya sahibinin bu musibetten kurtulacağına …

Rüyada marş görmek, vazifelendirilmek veya yeni bir görev almak suretiyle yoğun günler geçirmek demektir. Bir grupla veya kalabalık bir ortam içinde hareket etmek, yeni insanlarla tanışarak beraber iş yapmak manasına gelir. Marş, genç erkekler için askerlik görevlerini yerine getireceklerini ve yakın zamanda vatani görevleri için yola çıkacaklarını bildirirken aynı zamanda devlet kapısında iş bulmak, işe girmek, devlet sınavlarında başarılı olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Marş Söylemek
Kurulan iş hayallerinin ve gelecek için yapılan planların en güzel haliyle gerçek olacağına, bugüne kadar yapılan çalışmaların, verilen emeklerin sonucunun kişiye büyük mutluluk getireceğine alamettir. Geçmişini unutmayan, vefalı evlatlar yetiştirmek, vatana millete faydalı işler yapmak ve hem kendisiyle, hem ailesiyle gurur duymak anlamındadır. Yabancı bir dilde marş söylediğini görmek ise, ataşelik, elçilik ya da diplomatlık gibi görevlerde üstün başarı elde edileceğine, ülkeyi en doğru şekilde temsil etmekten ötürü mükafatlandırılmaya tabir edilir.

Rüyada müzik dinlemek, güzel sözler işitmeye ve hayırlı haberler almaya tabir edilir. Rüya sahibi uzaktaki yakınlarının mutluluk verici haberlerini alacak, yaptığı doğru ve güzel işler sayesinde de övüneceği sözler işitecek demektir. Rüyada müzik dinlemek, kişinin beklediği müjdeli haberi almasına delalet eder. Aynı zamanda işlerin, kazancın artacağı yönde ilerlemesine ve bereketli olmasına tabir edilir. Bu rüya, genel anlamı itibariyle keyif, eğlence ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Müzisyen Görmek
Sıkıntıların son bulacağına, hastalıkların biteceğine, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine yani kurtuluşun yakın olduğuna rivayet edilir. Çekilen zahmetin karşılığında elde edilecek olanakların, konforun, kolaylığın ve lüksün geçirilen kötü günlere değeceği anlamına gelir.

Rüyada Şarkı Söyleyen Birini Görmek
Rüyada birinin şarkı söylediğini görmek, meslek hayatı ile değerlendirilir ve rüya sahibinin iş hayatında altın çağını yaşayacağına işaret eder. Kişi başarıları sayesinde makam atlayacak ve çok önemli işlerin başına getirilecek demektir.

Rüyada şarkı duymak, şarkının niteliğine bağlı olarak tabir edilir. Rüya sahibi dinlediği şarkıyı sevip ondan zevk alırsa kişinin hayatında pek çok olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Klasik Müzik Duymak
Rüyada klasik müzik duymak, coşkulanmaya, heyecanlanmaya ve sevinçten yerinde duramayacak hale gelmeye yorulur. Rüya sahibinin hayatında çok güzel şeyler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada ses duymak, rüya sahibinin arkasından çok iyi anılacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, herkesin gönül rızasını alarak adım atacağına delalet eder. Rüya sahibi, insanlar için iyi ve faydalı şeyler yapmak adına çırpınan, buna büyük oranda enerji ve para harcayan kişi olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin amacı insanlık adına faydalı olacak bir iş yapmak, ölünce arkasından güzel ve hayırlı bir şeyler bırakmaktır.

Rüyasında yüksek ve gür ses duyan kişi, çevresinden mutlu olup, gururlanacağı sözler işitecek demektir. Bu rüya, kişinin itibar sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada askeri bando görmek insanlarla iyi anlaşmaya ve güç sahibi olmaya, ufkun geniş olmasına ve her daim başarıya, kendine olan özgüvene delalet eder.

Bu rüya devlet başkanları, idareciler ve komutanlar için hayırdır, çünkü bando devlet başkanının saygınlık ve şanından olduğu gibi yalnız oyun ve eğlence aleti değil, savaşta cesareti artıran, askeri coşturan gerekli savaş aracıdır.

Rüyada bando sesi duymak; bando sesi duymak, bir yolculuğa ve seyahate çıkmaya ve bazen de devlet törenlerine veya askeri törenlere büyük bir kutlamaya tabir olunur.

Rüyada Bando görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; devlet idarecileri ile özellikle de askeri erkan ile iletişime tabir olunur ve iyi anlama gelmektedir. Rüyasında bando dinleyen kişi mevki sahibi olur.  karşısına çok büyük fırsat kapılarının açılacağına ve tüm bunlarla birlikte zor günleri geride bırakacağına ve mutluluğa kavuşacağına tabir edilmektedir.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın