Dünyadaki bütün taraflara hitaben yazıyorum


Rusya denilen devlet sistemi, artık gereğince işler halde değil. Sistem çöktü. Para yok, araç yok, cihaz yok, yedek parça yok, silah yok, mühimmat yok, eğitim yok, maaş verecek imkanlar da yok. Bu krizi çözebilecekleri alternatif imkanları da yok.

Bunun böyle olacağını da size aylarca hatta yıllarca önce haber verdim.

Yıllar önce “Bu güne kadar Rusya’ya ne kazandırdıysam, bundan sonra çok daha fazlasını kaybettireceğim. Rusya’ya diz çöktüreceğim” dediğimde aranızdan gülenler olmuştur.

İşte şimdi sarsıcı gerçekler açıkça hepinizin gözleri önünde ve şimdi şunu açıkça ilan ediyorum:

“Çok ama çok kısa süre sonra Rusya’nın başına, benim tercih ettiğim, meydan verdiğim ve desteklediğim bir devlet başkanı geçecek. Bu devlet başkanı, Ankebut Ağına çalışmayacak. Rusya’nın ve gerçek müttefiklerinin menfaatlerini gözetecek, üstün tutacak. Ben, o devlet başkanı ile birlikte dünyanın siyasi, mali, askeri ve teknolojik dengelerini çok kısa sürede ama çok büyük oranda değiştireceğim. Hiçbir kuvvet de buna mani olamayacak. O halde, yine hata yapmayın ve doğru safta yer alın. Ve birilerinin her yükü taşımasını, her türlü mücadeleyi verip kazanmasını, zafere ulaşmasını oturup da izlemeyin. Böyle yaparsanız, o gün geldiğinde dikkate bile alınmazsınız. Taraf olmayanlar da bertaraf olurlar.”

Dürüst ve işinde iyi astrologlarla ve medyumlarla da çalışmanızı tavsiye ederim. Zira şu anda, sizler de sonunda Rusya, Putin ve çetesi gibi olup olmayacağınıza karar vermek zorunda kaldınız. Karar vermek için de çok vaktiniz yok. En fazla birkaç güne kadar doğru kararı verememiş olanlar, kaybedenler kulübüne kendi tercihleri ile dahil olacaklar.

Ve tekrar ediyorum: Dünyaya yön vermem için sahaya inmem bile gerekmiyor. Gölgem bile yetiyor.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın