Dünyaya açıkça ilan ediyorum

Rusya’nın içinde yaşanmakta olan mücadele, Rusya’nın iç meselesidir. Rusya’nın idaresini elinde tutanlar Rusya halkına ihanet etmektedir. Bu hainlerin ordu içinde de uzantıları bulunmaktadır ki en başta Şoygu bu ihanet çetesinin içindedir.

Wagner’in bu güne kadar sergilediği mücadelesinde kusurlar, suçlar bulunup bulunmadığı ayrıca tartışılabilir ama Wagner’in ve onun etrafında toplanmakta olan Rus askerleri ile halkının, Putin ile çetesine karşı olan mücadelesi meşrudur. Hukuka uygundur. Bu haklı, meşru ve zaruri mücadeleye, açıkça ya da sinsice karşı müdahale etmeye teşebbüs edecek olan hükumetler, liderler ve muhtelif orduların genel kurmay kademeleri, vahim suç işlemiş olacaklar.

Böyle bir sürece geçilirse, İstanbul, başta Türkiye olmak üzere, dünyanın pek çok ülkesinde açıkça müdahaleler yapacak. Rusya’daki ihaneti ve adaletsizliği sonlandırmak isteyen gerçek vatanseverlere, en açık şekilde yoldaş olacak.

Şimdiden sonra herkes ne konuştuğunu, ne karar aldığını, kime ne konuştuğunu hatta nasıl haberler ve yorumlar yayınlattığını bile iyice bilecek, seçecek.

Aksi halde bütün dünyayı yakan ateşi kendileri çıkartmış/başlatmış olacaklar.

Katar’a, BAE’ye, İngiltere’ye, ABD’ye, İsrail’e, İran’a kaçsınlar… Rusya’dan hiç kimse Türkiye’ye kaçmayacak. Rusya’da gerçek vatanseverler ülkenin idaresini ele aldıklarında ve Türkiye’ye kaçan hainlerin iadesini talep ettiklerinde, o hainler derhal Rusya’ya iade edilecekler. Herkes ona göre kararını alsın…

Türkiye’de benden başka borusu öten, hükmü geçen ve bu yazdıklarıma itirazı olan ve bütün dünyayı ateşe vermek isteyen bir tek kişi bile kaldıysa, ben mekanımdayım. Hemen, istediği şekilde gelip karşıma çıksın.

Tamamen hileli ve gayr-i meşru bir sözde seçim sonucunda, Türkiye’de güya bir kabineyi kurup da ne kadar hain, casus, kara paracı varsa devletimizin her makamına yerleştiren…

Sonra yerlerine geri dönen o CIA casusları, NATO’cular, İsrailliler, İngilizler, Rus ve Çin casusları ve başta da Aliyev ile Stoltenberg gelebileceklerse, en başta onları beklerim.

Çok da “güzel” karşılarım. Bekliyorum…

Rusya Federasyonuna bağlı olan Türk ve Müslüman unsurlar arasından… Şu kritik süreçte bile hala İsrail/İngiltere/ABD piyonu Putin’e ve çetesine tabi kalacak olanlar bilsinler ki ölüm fermanlarını, yok edilme fermanlarını kendi elleri ile imzalamış olacaklar.

Şu anda, şu safhaya gelmiş olan şu şartlarda bile hala korkaklar ve karaktersizler gibi susup kalırlarsa ve bir de bir adım daha haddi aşarak açıkça Putin yanlısı dururlarsa, İstanbul onları ateşlerden ateşlere atacak. En kısa sürede cehenneme biletlerini kesecek.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın