Onlar kim, Biden kimi kastediyor?

Onlar kim, Bidon kimleri kastediyor, laf arasında mesaj mı veriyor, rest çektiğini mi zan ediyor, anlamadım. Lakin İstanbul’a atarlandığını zan ediyorsa bilmeli ki sadece Türkiye’nin ve ABD’nin değil, bütün dünyanın geleceğini ben belirliyorum.

Bu güne kadar da bu dünyanın dengelerini, mensubu bulunduğum yol belirledi. İlk insandan itibaren bu böyle oldu. Hak peygamberler, en sonunda peygamber efendimiz ve onun yolunu devam ettiren silsile-i sadat belirledi, belirliyor.

Ben de onların emrindeyim ve Bidon gibi sübyancı, ayinci ve insanlığın düşmanı satanistlere bu dünyayı dar etmek için bu dünyadayım. Bunun için bu zamanda bu dünyaya gönderildim. Dar etmeye de devam edeceğim. Şu ana kadar yaşananlar fragmandı, hala film başlamadı.

ABD’yi de çökerten kişi olarak tarihe geçeceğim ve bu işi neredeyse bitirmek üzereyim… “ABD’nin çöküşü” isimli film başladığı gibi, çok çok kısa sürecek.

Geçen sefer de bir şeyler demeye çabalıyordu o Bidon, “savaşacağız” diyordu, sonra kürsüden çıkış kapısını bile bulamıyordu. Böyle bir ABD’yi çökertmek kadar kolay ne olabilir…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın