Kızılay’da bir orta oyunu oynanıyor

Gelenin, gidenden zerre kadar farkı yok. Değişen hiçbir şey yok.

Kızılay’ın bütün kadrosu fesh edilecek. Yeniden yapılanma yapılacak. Bütün her şeyi kamulaştırılacak, ilgili bakanlığa bağlanacak. İdari kadrosundaki devlet yetkilileri arasında yüksek rütbeli subaylarımız da olacak.

Dernek statüsü değiştirilecek. Çok sert ve çok geniş kapsamlı yargılamalar yapılacak. Vatikan’a, Kızılhaç’a, insan ve organ ticaretine ve türlü kara para işlerine kadar yargılamalar devam edecek. Kızılay’da bu güne kadar akıl almaz işler yapmış ve devasa meblağda vurgunlar vurmuş olanların gizli Hristiyan, gizli Yahudi, gizli mason oldukları meydana çıkartılacak. Son afetlerden sonra yaşananlara dair yargılamaların safahatlarında meydana çıkan gerçekler, zaten dünya genelinde benzeri teşkilatların da gerçek yüzlerini meydana serecek.

Kızılay tamamen, her şeyi ile kamulaştırılana kadar, kripto kimlikli ve mason hainler yaka paça toplanana kadar, Kızılay’dan dünyanın muhtelif yerlerine ve Vatikan’a para akışı kesilene kadar, milletimiz Kızılay’ı boykot etmeye devam etsin. Maddi bağışları ve kan vermeyi geçtim, selam bile vermesinler o İslamcı rolü oynayan münafık, Ermeni, Hristiyan, mason hainlere…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın