İşte şöyle gerçekleri yazsınlar artık…


Haber metni…

[The Guardian:

Türkiye’deki seçimde kim kazanırsa kazansın, Suriyeliler kaybetmeye hazırlanıyor.]

Ben, Türkiye’deki göçmen sorununu da aslında çoktan çözdüm, sonucu kesinleştirdim. Dünyada, Türkiye haricindeki herkes ittifak etse bile, bu konuda yapacaklarıma da mani olamayacaklar.

Aklı başında olan Suriyeliler ve diğer sözde mülteciler, Türkiye’den kendileri hızla kaçarlar.

Kalanların başına geleceklerden ben hiç mesul değilim. Sözde vatandaşlık verilenleri, diğerlerinden daha da sert muamelelerle yaka paça kovduracağım. Gayr-i menkul almış da güya vatandaş sayılmış olanlara “Alıp götürebiliyorsanız götürün satın aldığınız şeyi ya da götüremiyorsanız da verdiğiniz parayı kara paracı ve vatan haini Tayyip’ten talep edersiniz ve şimdi, hemen şimdi def olun buradan” diyeceğim.

Bütün bu kesimlerden/kişilerden herhangi biri, bir tane polisime ya da askerime elini kaldırsın, o eli kırdıracağım. Gerekiyorsa kopartacağım. Haddi aşanlarına doğrudan sıktıracağım ve leşlerini de İsrail’e atacağım.

“Alın size Büyük İsrail, alın size leş dolu İsrail. Yolun sonu işte buraya çıkacaktı, çıktı” diyeceğim. “Bir daha bizim ülkemize doğrudan ya da dolaylı yoldan tek bir zarar verirseniz, piyonlarınızdan önce, vatansız ve karaktersizlerden önce sizi ezeceğim” diyeceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın