“Ya Türkiye’deki cumhurbaşkanı adaylarından ikisi yakın aralıkla ölecek ya da”

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi:
Hayırlı geceler.Dün gece rüyamda dışardaydım binalar yıkılıyordu ard arda ama deprem olmuyordu.Ve gökyüzünden ateş topları düşüyordu yıldız kayar gibi

Mehmet Fahri Sertkaya:
Hayırlı geceler. Rüyanda gece miydi, gündüz mü? Hangi ülke, hangi şehirdeydin rüyanda? Ateş topları çok fazla mıydı, bütün şehre ya da ülkeye mi düştüler? Yangınlar çıkarttılar mı? Düşman saldırısı gibi hissediyordun?

Akademi Dergisi takipçisi:
Gündüzdü ama hava puslu karanlık bir havaydı.ateş topları 1 veya 2 tane düştü.sığınak aradığımı hatırlıyorum etrafta.istanbuldayım ve rüyamdada istanbuldaydım.

Mehmet Fahri Sertkaya:
Ateş topu ya da yıldız diye gördüğün ve kayarak gökten düşen şeyler, liderler. Liderler devrilecekler. Hemen peşpeşe devrilecekler. İki ihtimal var. Ya Türkiye’deki cumhurbaşkanı adaylarından ikisi yakın aralıkla ölecek ya da dünya üzerindeki ülke liderlerinden ikisi yakın aralıkla devrilecek/ölecek.

Binalar ise borsalar, piyasalar ve hükumetler… Onlar yıkılacaklar. Lakin deprem olmadan yıkılıyorlar, çünkü sen onların devrileceğini önceden bileceği için, senin için ani bir gelişme sayılmayacak, görülmeyecek. Zaten beklediğin şeylerin yaşanması şeklinde olacak.

Akademi Dergisi takipçisi:
İNSAN lar için hayrlara vesile olsun inşAllah.Teşekkürler yorumunuz için.

Bir Yorum Yazın