İzmit Tüpraş çok riskli bir bölge


Çin halkı ve Japon halkı gibi Kore halkı da genetik mühendisliği ürünü… Oralarda yerin altında olan biyolojik laboratuvarlardan, Kocaeli Yenice’de de var.

İzmit Tüpraş tesisi ile Derince arasında yer altı tünelleri de var. Daha önce de anlatmış ve sarsıcı ikazlar da yapmıştım. İzmit Tüpraş ile İstanbul’un Adalar ilçesi arasında da yer altı tünelleri ve sistemleri var. O kısımlarda bombalar da gazlar da var. İstanbul’un her yerinde uzaylıların müdahaleleri, mekanları, tesisleri var. Bizim gibi görünenleri bile aslında öncelikle onların olmuş adeta…

İzmit Tüpraş tesisinin etrafındaki pek çok şey normal değil. Çok şey, olduğundan farklı gösteriliyor. Birbiriyle organize bir halde bir gizli sistem çalışıyor o çevrede… Tüpraş’ın hemen yanındaki Derince de çok tehlikeli bir bölge… O Derince’nin altı da çok sistemli bir yer.

İzmir Tüpraş tesisinin altında da büyükçe bir tesis var.

Uzaylı türler, İstanbul’un Adalar ilçesindeki adaların altını günümüze kadar didik ettiler, taradılar ama aradıklarını bulamadılar.

Son zamanlarda yaptığım yayınlarla, aradıkları şeylerin orada değil de tarihi yarımadanın altında olduğuna emin oldular.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın