Depremde kaçırdıkları çocukları kurban edecekler


Maraş merkezli depremlerde kaçırabildikleri çocukların bir kısmını, önümüzdeki birkaç gün boyunca yapacakları ayinlerde, İblis’e kurban edecekler.

Dünyanın farklı farklı yerlerinde bu ayinler eş zamanlı yapılacağı gibi, Fener Rum Patrikhanesinde de bu ayinlerden yapılacak ve bu çocuklardan bazıları kurban edilecek. Yunan devlet adamları da bu ayinlere katılmak için geliyorlar.

Dolunaya da denk getiriyorlar. Astrolojik ve metafizik dengeleri de gözetiyorlar. Sonra da suni afetleri, patlamatları, işgalleri deneyecekler, şayet karar değiştirmezlerse…

Afet bölgesinde enkaz altında kalarak veya sonrasında bir şekilde vefat eden herkesi, İblis’e kurban edilmiş kişiler olarak görüyorlar.

Bu nedenle de bölgeye devletimizin gücünün, imkanlarının gitmemesi için, bunca ifşa olmalarına rağmen hala direniyorlar, uğraşıyorlar.

Şimdiden sonra bile mümkün olsa, kırıp geçiren bulaşıcı hastalıklara sebep olacaklar ve ölenleri yine İblis’e kurban edilmiş kurbanlar olarak görecekler, sevinecekler.

Satanizm böylesine lanetli bir şey ve bu ülkenin resmi idaresi masonlar üzerinden satanistlerde olduğu için satanist tarikatlara, faaliyetlere, neşriyatlara hiç sorun çıkartılmıyor. Çünkü mason tarikatı da satanist bir tarikat. Masonların “Kainatın ulu mimarı” deyip durdukları kişi, İblis’ten başka biri değil.


“Yarın Konstantinopolis’e (İstanbul demiyor) gideceğim. Ortodoks Patriklik ve Başpatriklik Pazar Ayini’ne katılacağım ve Ekümenik Patrik Bartholomeos Hazretleri tarafından kabul edileceğim. (Bartholomeos’un aslında böyle bir makamı, yetkisi bulunmuyor ve tanınmıyor. İki devlet arasında ciddi bir kriz meselesi bu ama hain Ankara hükumeti bunu da hiç sorun etmiyor.) “

Yani demek istiyorlar ki “İstanbul ve çevresinin başına her ne şey gelirse, bilin ki o kötülüğün merkez üslerinden biri de Fener Rum Patrikhanesi…”

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın