Şaşıran var mı?


Çoktan haber verdim Altılı çetenin dağılacağını. O çeteyi işlemez hale getirdiğimizi…
Uzatmaları bile çok uzattılar, bu günlere kadar milleti iyi oyaladılar. Onların hiçbirinden bir şey olmaz. Hepsi gizli Ermeni, hepsi vatan haini, hepsi kara paracı, hepsi insan şeytanı… Hepsi de çoktan ifşa olmuş ve hareket sahası bulamaz vaziyette…

Toplanıp alınacaklar, yargılanıp asılacaklar. Bazıları için yargılanmadan sıkılma ihtimali de var.

Tekrar ediyorum. Türkiye’de seçim olmayacak. Yapmak için şartlar çok zorlansa bile netice alınamayacak. Türkiye’de siyasi partiler kalmayacak. Alternatif siyasi partiler de kurulmayacak. Demokratik cumhuriyet rejimi uygulamadan kaldırılacak. İngiltere, İsrail, ABD başta olmak üzere, bu rejim sayesinde Türkiye’de at koşturmuş olan bütün düşman taraflara set çekilmiş olacak.

Hepsini aynı merkez yönlendiriyor. Hepsi de aynı yerden, İngiltere kraliyetinden emirler alıyor. Hepsi de AKPKK’yi daha fazla iktidarda tutabilmek ve Türkiye’yi o ülkelere “direniş olmadan” teslim edebilmek için mücadele ediyor. Kavgaları bile gerçek değil, danışıklı ve kısmi…

Hepsi de tabanlarını kandırıyor, oyalıyor. Hepsinin parti teşkilatları gizli kimlikli vatan hainleriyle, kara paracılarla dolu.

En büyük kalkanları da Adıtürk… O da ellerinden çoktan alındı ve şimdi kalkansız, savunmasız, ifşa olmuş vaziyette göz önündeler. Sistem bunları kendi hallerine bıraksa, hepsi de önce kendini kurtarmanın, bu ülkeden kaçmanın yollarına bakacak.

Oyalanıp dursunlar. Hiç vakit kaybetmeye gerek yok.

Milyonla insan topluca öldürüldü, hala milyonlarcası kasten ölüme terk ediliyor. Ortada devlet yok ve devletin imkanları hala kasten geri tutuluyor ve onların derdi başka… Sözün bittiği yerdeler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın