Hiçbir yalana inanmayın, gizlenen gerçeği bilin…

Dünyanın tabii manyetik alanıyla oynuyorlar. Dünyanın çekirdeğinin dengesiyle oynuyorlar. Kaf dağını yani Van Allen radyasyon kuşağını kırıp geçebilmek için çırpınıyorlar. Bir süredir, bunu denediklerini yazıyordum, artık bu hususta daha kararlılar ve daha çok riske giriyorlar. Bu da dünyadaki kutup ışımalarının tuhaflaşmasına ve dünya genelinde iklimlerin tuhaflaşmasına sebep oluyor. Dünya genelinde denizlerin, okyanusların tuhaflaşmasına, suların çekilmesine, fırtınaların artmasına, aşırı sıcaklara, aşırı soğuklara sebep oluyor. Çünkü manyetik alan dengesi tuhaflaşıyor ve bütün bunların dünyanın manyetik alanına bağlı olan dengeler. Kısa süre sonra göçmen kuşlardan pek çok kara hayvanlarına kadar bazı hayvanların davranışları iyice tuhaflaşacaktır. Akarsuların akışkanlığında bile tuhaflaşmalar görülecektir.

Gökyüzünde izah edilemeyen hadiseler olacaktır. Yağışların, rüzgarların dengesi iyice bozulacaktır. Kaybedecek hiçbir şeyleri kalmadı ve kendilerini de riske atarak bir an önce bu gezegenden başka bir gezegene kaçmak istiyorlar.

Yaşanmakta olan ve yaşanacak olan bunca tuhaflığı sadece güneş fırtınalarıyla ya da güneş lekeleriyle ya da sözde küresel ısınma ile anlatmaya başlayan kişilere bir dakikanızı bile ayırmayın, heba etmeyin.

Dünya insanlarına duyurulmamış devasa bir plan çoktan icra edilmeye başlandı. Dünyanın kutup bölgelerinde, yer altı uzaylı şehirlerinde, ilaçlar da dahil olmak üzere türlü şeylerin stokları yapıldı. Yeryüzündeki ilaç krizinin bir sebebi de bu…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın