Gerçek yüzlerini bilseniz, onları parçalarsınız

Herkes bilmeli ki astrolog bilinerek hemen her gün karşınıza çıkan insanların tamamına yakını aslında bir yandan da medyum olan kişiler.

Yani durugörü sahibi kişiler. Yani uyanık iken de sanki rüya görür gibi görüntüler görebilen kişiler. Ve bu kişiler sizden bu kabiliyetlerini gizliyorlar. Astrolojiyi bir yana bırakarak sadece durugörü ile de pek çok şeyleri isabetle görüyorlar, isabet halinde olduklarını da anlıyorlar ama yine de sizlere anlatmıyorlar. Çünkü insanlığa iyilik yapmak istemiyorlar. Buna rağmen bile gördüklerinin, bildiklerinin aksini anlatıyorlar.

Yine bu kişilerin tamamına yakını büyücü kişiler. Epeyi bir kısmı da satanistlik seviyesinde, ayinci, insan ya da hayvan katlederek büyüler yapan acımasız, kuralsız büyücüler.

Her gün dünyanın her yerinde karşınıza geçerek ya da sosyal mecralarla TV ekranlarına geçerek size gülümsüyorlar, iyi bir insan gibi rol yapıyorlar. Gerçekte neler neler yaptıklarını bilseniz, onları hemen oracıkta parçalarsınız. Hatta evlerini, ofislerini bulup başarına yıkarsınız.

Şimdiye kadar bunlardan dünya genelinde çok yüksek sayıda kişiyi öldürdük. Ölenlerin toplam sayısını bilmiyoruz. Büyük çoğunluğu da bize saldırıp öldürmek isterken öldü. Lakin hala çok sayıdalar ve bundan sonra bunlara da öncelik vereceğiz. Dünyanın her yerinde böyle astrologlardan, medyumlardan, büyücülerden çok yüksek sayıda kişiyi metafizikle, uzaktan öldüreceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın