“Duhan/tütme” artarak devam ediyor

Canlı, cansız ayırt etmeden, atomlardan bir araya gelmiş her şeyi tesiri altına alıyor.

İyi kişilere hafif dokunuyor ama kötülerin bedenlerindeki atom dengelerini bile bozmaya devam ediyor. Kötülerin ülkelerinde, şehirlerinde de denge değiştirmeye devam ediyor.

Duhan, dağları yıkabilir hatta yakabilir. Duhan, okyanusları taşırabilir. Duhan, kıtaları çökertebilir. Duhan, yanardağlar oluşturabilir. Duhan, gökyüzündeki gazları ve manyetik alanı değiştirebilir. Duhan, bir saat içinde bir milyar insan şeytanını öldürebilir.

Hala akıllarını başlarına almıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şeytani sistemlerini başlarına yıkacağım

Kendimi Ay kadar güçlü görüyorum. Anladınız mı, Ay kadar…


Şu anda itibaren Ankebut Ağına bağlı ülkelerden hangisi ya da hangileri her nerede kara, hava ve deniz tatbikatı yapıyorsa, hepsini en ağır şekilde metafizik bombardımana tabi tutacağız.

Bundan sonra en çok İsrail, İngiltere, ABD, Rusya ve Çin metafizik sinyallere girecek.

İyice işlemez hale getirilecekler. Yaşanacakları daha fazla basından, medyadan gizleyemeyecekler.

“Grev var” diyerek binlerce uçuşu iptal etseler de “UFO’lar var” deyip hava limanlarını kapatsalar da “Hacker saldırısı” var diyerek türlü vahim sorunlar yaşasalar da “Bilinmeyen bir sendrom var” diyerek geçiştirmek isteseler de “İntihar etti” diyerek üstünü örmek isteseler de herkes anlayacak arka planda asıl neler yaşandığını….

Samsung ve Sony marka neyiniz varsa, çok uzun sürece yaymadan değiştirin, başka markalar alın. Güney Kore, Tayvan, Çin, Japonya ve Hindistan markalarının elektronik ürünlerini ya da bu ülkelerin kendi markası olmasa da bu ülkelerde üretilen elektronik ürünleri almayın. Daha önce de kısmen ikaz etmiştim, şimdi son ve detaylı ikazım bu…

Neler yapabileceğimi yine, bir kez daha göreceksiniz.

Hala karşımda mücadele vermeye çabalayan yer altı uzaylı şehirlerinden bazıları yakında lavlarla, bazıları da okyanus ve deniz suları ile dolacak.

Bazıları ise, içlerindekiler kaçamadan başlarına çökecek. Bu, yer üstünde de büyük temizliğe vesile olacak.

Gezegenin her yerini çökertmek, lavlarla yakmak, deniz suları ile doldurmak ve sonra ilkelden yeni bir hayat başlatmak gerekse bile, bu gezegeni temizleyeceğim. İblis’in, Deccal’ın, satanistlerin, masonların sistemini başlarına yıkacağım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Görüyorum, çok net görüyorum…

Türkiye’deki bütün yabancı diplomatlara ve askerlere sıkıldığını görüyorum. NATO ve ABD üslerine bile Türk askerlerinin ve milletinin girdiğini görüyorum. Karşılarına çıkan herkese sıktıklarını görüyorum. Yardım ekibi ve doktor bilinenlere bile sıkıyorlar. Sahra hastahanelerini parçalıyorlar, ayaklar altına alıyorlar.

Görüyorum, Biden’ın ne açıklama yapacağını bilemediğini, krizlere girdiğini görüyorum. Trump’ın bile onu o koltukta daha fazla tutamadığını görüyorum.

Yaşananları Tayyip’in aklının bile almadığını, şaşkın ördek gibi ortada kaldığını ve sonra onun da vurulduğunu görüyorum.

Dur, hatta Kemal Kılıçdaroğlu’na bile sıkıldığını görüyorum. Diğer muhalifler de vuruluyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Küstah


Bir milyondan fazla insan öldü, 15 milyondan fazla insan perişan halde… Milli güvenliğimiz bile tehdit altına düştü… Hırsızlıklar, soygunlar, peşkeşler, bitmek bilmeyen suçlar somut şekilde gözler önünde ve o işte bunu paylaştı…

Yüz yıldan fazladır bir mason yuvası/çiftliği olan Kızılay’ın mason başkanı Kerem Kınık, deprem bölgesi Adıyaman Gölbaşı’da çektiği fotoğrafı, Instagram’da “yarışmayan bir insanı yenemezsin” notuyla paylaştı.

Adli yetkililer ise anlaşılan o ki hala mason tarikatından izin alamamışlar vazifelerini yapmak için…

İnsanlıktan çıkmış olmanın en açık tezahürü…

Masonların çiftliği olan Kızılay’ın mason başkanı Kerem Kınık’tan istifa açıklaması:

“Ben seçilmiş bir isim olarak görevimi yapıyorum. Başarılı bir çalışmanın ortaya konulduğu bir dönemde, goygoycuların sözüyle hareket etmek bana yakışmaz.”

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

İcraatını görelim


Ben, senin deyiminle haddimi bilmiyorum, büzüğün yetiyor mu, gel bildir?

Ulu orta atıp tutuyorsun, haydi icraatını görelim?

**

CIA/MİT ortak casusu ve meşhur kara paracı Devlet Bohçalı:

“Hükümeti istifaya davet etmek, bir avuç holigan gruba sipariş verilmiş iç ve dış zillet komplosudur.

Herkes haddini bilmelidir.”

Gelemezsen CIA’yı, Amerikan ordusunu, NATO’yu, İtalyan ordusunu, İspanyol ordusunu, Yunan ordusunu, MOSSAD’ı, MI6’yı ve benzerlerini al yanına, öyle gel?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi